Zavolejte nám na +420 274 771 217

The Design hotel Moods

Příběh The Design Hotel MOODs je velice zajímavý a inspirativní. Hotel se zakládá na myšlence přizpůsobit návštěvníkům prostory podle jejich aktuální nálady. Autory této zajímavé myšlenky jsou designéři Roman Vrtiška a Vladimír Žák, kteří vyhráli studentskou soutěž a získali tak zakázku na interiéry The Design Hotel MOODs. Designéři navrhli systém, kterým každý může ovládat světla, hudbu a další prvky ve svém pokoji – vše pomocí iPhonu. To vše udělali, protože si jsou jisti, že architektura dokáže působit na náladu člověka. V interiéru tohoto fascinujícího hotelu přecházením z místnosti do místnosti, z patra do patra se téměř vždycky Vaše nálada jinak zabarví.

The Design Hotel MOODs se stal originálem svého druhu. Interiéry vychází z organicky přírodních materiálů (dřevo, bambus, mechová stěna, atd.) a jsou v kontrastu s betonem, sklem a moderními technologiemi. Interiéry zahrnují i nábytek se zvláštními tvary, zajímavá světla a designové doplňky.

The Design Hotel MOODs vznikl v činžovním domě v srdci Prahy v Klimentské ulici, kde se v 90. letech nacházela banka. Hotel obsahuje 52 pokojů, které mimo jiné nabízejí obývací prostory, kuchyň a stylovou koupelnu, WiFi, TV s plochou obrazovkou a hlavně každý pokoj má náladové osvětlení, které je instalováno i v podlahách. Nechybí ani vícepodlažní apartmány, multifunkční konferenční místnost, služby baru a masáže. Hotel působí jako organický a do detailů promyšlený celek, který se nebojí estetiky. Ceny pokojů se pohybují zhruba okolo € 100 za noc.

The Design Hotel MOODs je promyšlen do všech detailů, nabízí multimediální knihovnu, kde vše funguje pomocí Vašeho iPhonu. Dokonce i záložky do knih jsou perfektně sladěny s designem, co odpovídá tomu, že hotel byl navržen právě s důrazem na detail a na prolnutí grafických prvků s interiérem.

The Design Hotel MOODs nabízí prožití fascinujícího pobytu, kde si můžete hrát s barvičkami, jak chcete a užívat si futuristických detailů. Máte doma Apple iPhone? Tak neváhejte, tento nadčasový hotel na Vás už čeká.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky