Zavolejte nám na +420 274 771 217

The ICON hotel

The ICON Hotel je stylový a moderní překvapující hotel, který je přes svůj novodobý design plný pohodlí a komfortu. Cestovatelský server Tripadvisor jej pro rok 2012 označil za nejmódnější hotel v Evropě. Leží přímo v centru města, takže si každý užije do sytosti Prahy i všeho, co toto úžasné město nabízí.

Tým mladých designérů zde skombinoval prvky české architektury a interiérového designu s moderními směry. Výsledkem je totální proměna domu z 19. století v rafinovaný prostor s unikátním designem. Tímto aktem The ICON Hotel podpořil české umělecké talenty, podporu vyjadřuje i tím, že slouží i jako netradiční umělecká galerie.

Hotel skrývá mnoho zajímavostí, mezi které například patří, že The ICON Hotel je jediným hotelem ve střední a východní Evropě, který je kompletně vybaven zcela přírodními, ručně vyráběnými postelemi. Dále v jeho komplexu můžete navštívit Zen Asian wellnes, což jsou nejluxusnější asijské lázně v Praze. Neobvyklý a novátorský design najdete také v místní restauraci a baru, jež mají kromě svůdných interiérů i dokonalou moderní kuchyni, která pojí chutě z celého světa. Aby se každý v The ICON Hotel cítil, co nejlépe, připravil hotel a la carte snídani po celý den. A místní Jet Set bar vyniká širokou nabídkou vynikajících značek vín, alkoholických nápojů a koktejlů podle osobitých receptur.

Nabídka pokojů:

20 Standardních pokojů, 9 Deluxe pokojů, 2 Superia pokoje.

Superia pokoj je pojmenován podle nejluxusnější postele, kterou zde najdete. Dále je zde oddělený obývací pokoj, ložnice, domácí kino, kávovar a další.

Deluxe room má také přírodní ručně vyřezávanou postel, dále vybavení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizor s DVD přehrávačem, připojení pro iPod a biometrické bezpečnostní schránky, atd.

Standardní pokoj znamená v The ICON Hotel eleganci a pohodlí. Přírodní postel, vybavení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizor s DVD přehrávačem, připojení pro iPod a biometrické bezpečnostní schránky, atd. Pro všechny hosty je připraveno maximální pohoda a dokonalý spánek.

Všechny pokoje obsahují dále telefonní linku, WiFi, minibar, 100% bavlněné povlečení a 100% přírodní antialergické přikrývky a polštáře, velký psací stůl, detektory kouře, aj. Pokoj sežene od € 115 za noc.

Je možné také využít concierge, pokojové a sekretářské služby, žehlení, čištění bot a limuzínového servisu.

The ICON Hotel splní přání i těm nejnáročnějším zákazníkům a to ve všech směrech.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!