Zavolejte nám na +420 274 771 217

Trojský zámek

V rezidenční části Prahy Tróji se nachází jeden z nejkrásnějších barokních zámků v Čechách – Trojský zámeček. Svatby se v tomto sídle konají velmi často. Je známý pro svou krásnou rozsáhlou výzdobu hlavního sálu, jež je na téma vítězství Habsburků nad Turky. Z hlavního císařského sálu vede dvojramenné schodiště vyzdobené sochami, toto schodiště Vás zavede přímo do krásného francouzského parku s úžasnými terakotovými vázami. Uprostřed parku je kašna s vodotryskem a jen kousek odtud začíná zahradní bludiště. Z parku je překrásný výhled na vinici, Vltavu i císařský ostrov.

Trojský zámeček (svatby v něm jsou nyní tak oblíbené) byl vybudován architektem Janem Matheyem v letech 1679 až 1685. Zámek je trojkřídlý, patrový, střední křídlo a věžičky jsou dvoupatrové. Plastiky i malby, které najdeme po celém interiéru zámku, většinou představují mytologické antické náměty.

Pokud toužíte po luxusním a zároveň vznešeném svatebním obřadu, je pro Vás nejlepší volbou právě Trojský zámeček. Svatby je možné uspořádat v Císařském sálu, Čínském salonku, zámecké kapli či na Vámi vybraném místě ve francouzské zahradě. Pro Váš svatební den lze pronajmout i celý zámek.

Je to jen Váš den a tak se nebojte užít si ho, jak se patří s patřičnou honosností a komfortem. Trojský zámeček je vhodný i pro ty nejnáročnější páry.

 

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 120 osob
Pronájem: dle rozsahu
Menu od: 900 Kč
Raut od: 1000 Kč
Doporučené místo obřadu: Trojský zámek, Botanická zahrada, Libeňský zámek

 

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!