Zavolejte nám na +420 274 771 217

U Krále Karla hotel

U Krále Karla je hotel, který odkazuje na atmosféru staré Prahy a nabízí ubytování přímo v centru hlavního města. Hotel je rodinným podnikem a byl otevřen během devadesátých let. Prostory jsou v hotelu upraveny tak, aby měl každý návštěvník hned při vstupu pocit, že se ocitl v jiném století.

Budova hotelu U Krále Karla byla původně gotická a později přestavěná do barokního stylu. V interiérech všech pokojů naleznete původní trámové stropy, vitráže s portréty českých králů a originály i repliky historického nábytku.

Hotel U Krále Karla Vám zajistí samozřejmě transport z letiště a své vlastní auto můžete zaparkovat v garážích nedaleko hotelu. Můžete využít i nabídky okružních jízd po Praze a večer usednout do příjemného baru přímo v hotelu, který nabízí široký výběr nápojů a pak jít po krásném dni spokojeně spát a vzbudit se se snídaní do postele, jež je servírovaná pokojovou službou. Recepce hotelu U Krále Karla je otevřená 24 hodin denně.

Pokoje a apartmány jsou klimatizovány a můžete si sem objednat například masáž či si zajít do sauny do nedalekého hotelu U Páva. Pro zpříjemnění Vašeho dne Vám v hotelu zajistí hlídání dětí či služby prádelny, jenž Vám Vaše prádlo vrátí čisté do 24 hodin. V hotelu je samozřejmě připojení WiFi.

Hotel U Krále Karla se svými čtyřmi hvězdičkami nabízí 16 dvoulůžkových pokojů a tři apartmány. Na každém pokoji je k dispozici minibar, safe, TV, telefon, prostorná koupelna s fénem, atd. Pokoj si zde můžete užít již od € 90 za noc.

Romantika a luxus si v tomto skvostném hotelu podávají ruce a každý, kdo zde chvíli pobyl, odcházel vždy s úsměvem. Hotel U Krále Karla znamená spokojenost a tradici.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!