Zavolejte nám na +420 274 771 217

vánoční svatby

Vánoce jsem bezesporu nejkrásnějším obdobím v roce. Všude, kam se podíváte, na Vás dýchá příjemná atmosféra s vůní jehličnanů a Vaše rodina se konečně zase sešla u jednoho stolu a vzájemně si přejete štěstí. Všude je cítit láska. Nádhera, že? Tak proč nemít svatbu zrovna v tomto nádherném období? Vánoční svatby jsou krásným a úchvatným zážitkem, kdy sami sobě i svým nejbližším můžete dát ten nejkrásnější dárek pod stromeček v podobě stvrzení Vaší nekonečné lásky! Vánoční svatba je tím pravým i pro Vás!

Máme pro Vás pár nápadů, jak si správně vychutnat Vaši vánoční svatbu:

Vánoční svatební šaty

Svatební vánoční šaty se nemusí lišit od těch klasických. Můžete vsadit hlavně na doplňky, které svým leskem každému připomenou, že se jedná o prvek Vaší vánoční svatby. Nebojte se použít červený samet, který zakomponujte do svých šatů. Trendy jsou i blyštivé flitry a korálky. Skvělým doplňkem jsou samozřejmě kožešiny, do kterých se můžete při pocitech zimy bez starostí zabalit. Jako při všech svatbách v zimních měsících neprohloupíte, když při sobě budete mít nádherný stylový deštník, který bude jak skvělým designovým prvkem, tak případným ochráncem před nepříznivým počasím.

Vánoční svatební obřad

Vánoce jsou vždy plné písní a koled, které není problém zakomponovat do Vaše slavnostního ceremoniálu vánoční svatby. Vyberte si své oblíbené vánoční songy a uvidíte, že si je všichni velmi rádi zazpívají při této úžasné příležitosti, jakou zimní vánoční svatba jistě je.

Květiny a výzdoba vánoční svatby

V tuto vánoční dobu mohou být květiny dražší, a proto zkuste tvořivě myslet! Větvičky jehličnanů a šišky, které budou krásně vyskládané, budou působit elegantně a romanticky zároveň. Vedoucí postavení jistě bude mít břečťan a všudypřítomné bobule. Nezapomínejte ani na krásné vánoční ozdoby, mísy a vázy. Krásný a jednoduchý design dosáhnete i aranžováním krásně rozkvetlých květů Vánočních hvězd, které můžete doplnit ozdobnými stuhami. Nic nezkazíte při výzdobě Vaší vánoční svatby ani vánočními svíčkami, které navodí tu správnou atmosféru. Vánoční tradice si i žádá využití vánočního stromečku jako vhodné dekorace, stejně tak jako použití pověšeného jmelí či prskavek a rolniček.

Barvy vánoční svatby

Barva, která Vás bude v rámci Vaší vánoční svatby obklopovat, bude samozřejmě všudypřítomná zelená a červená, jenž k vánocům patří. Nemusíte se bát použít ani oblíbenou svatební bílou či smetanovou a například stříbrnou, dobrou volbou je taktéž i světle modrá barva. Tyto barvy připomínají zimní období a přitom Vás nezapomenou udělat krásnou a neodolatelnou nevěstou. Nebojte se ani tmavší lesní zelené či zlaté barvy, která dodá Vašemu ceremoniálu vánoční svatby lesk, eleganci a přepych.

Vánoční svatební oznámení

Vánoční téma se může skvěle odrazit ve Vašich pozvánkách na svatbu a svatebních oznámeních. Fantazii se zde meze nekladou. Nemusíte se bát použít tradiční bílé skládané karty, ale zkuste třeba využít kouzel linorytu či suché jehly, jež Váš svatební styl ještě více podtrhnou a zdůrazní! Samozřejmě se nabízejí ozdobné motivy vloček a elegantní ohraničení vánočními hvězdami.

Nezapomeňte o Vaší šťastné události v podobě vánoční svatby, dát všem včas vědět, abyste nikomu nenarušili plány a aby se tedy všichni Vaši blízcí Vaší oslavy lásky mohli zúčastnit. Vánoční pozvánky je nejlepší posílat zhruba 12 týdnů před svatbou.

Svatební vánoční dort

Vánoce jsou plné dobrot a všelijakých pamlsků a tak nezbývá nic jiného než si vybrat svůj oblíbený tvar a chuť. A co například svatební dort v podobě krásně zabaleného vánočního dárku?  Vhodný je i marcipán, mandle a kokos. Nevynechejte ani vaječný koňak, z kterého se nemusíte bát vyrobit náplň Vaše svatební dortu. Vánoční svatby znamenají i ráj pro Váš mlsný jazýček!

Vánoční menu

Tradiční vánoční svatby se neobejdou bez ryby a bramborového salátu, ale můžete servírovat i pro USA typického krocana. Jako desert je vhodný vánoční pudink, teplé ovoce polévané čokoládou, biskupský chlebíček či ovocný koláč. Pokud jde o nápoje, víno a sekt budou vždy dobrou volbou. Vhodné je i svařené víno, vaječný likér či ovocný punč.

Pokud i Vy přemýšlíte o vánoční svatbě, neváhejte! Úžasné období plné pohody a lásky, jakým vánoce jistě jsou, je pro ceremoniál svatby jako stvořené! Vánoční svatby skrývají přepych, spokojenost a dokonalou nostalgii! Okuste kouzlo vánoc trochu z jiné strany – vánoční svatba je nyní v kurzu!

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!