Zavolejte nám na +420 274 771 217

Ventana Hotel Prague *****

V Celetné ulici nedaleko Staroměstského náměstí a Orloje se nachází pětihvězdičkový butikový hotel Ventana.  V historickém paláci v neorenesančním stylu najdete elegantně zařízené pokoje s vysokými stropy a mramorovými koupelnami. Z pokojů hotelu Ventana se můžete těšit na výhledy na Týnský chrám, Královskou cestu nebo na Staroměstské náměstí a užívat si pohodlného přístup ke všem pražským památkám včetně proslulého středověkého Karlova mostu.

Hotel Ventana nabízí luxusní ubytování v 29ti pokojích typu Superior, Deluxe, Junior a Suite. Pokoje jsou to nekuřácké a přístupné pro zdravotně postižené, dále je v nabídce i pokoj pro alergiky. O Vaši pohodlnost se postará recepce otevřená 24 hodin denně, můžete také využít služeb knihovny či si zajít na sklenku do stylového baru.

Hotel Ventana splňuje požadavky i pro tu nejnáročnější klientelu - hotel je exkluzivním partnerem Moet Hennessy - Louis Vuitton a k hostům patří majitelé řady významných světových značek, jako Ermenegildo Zegna, Massimo Ferragamo a Christiano Corneliani. Také bývalý prezident Václav Havel poctil hotel Ventana svou návštěvou.

Vybavení pokojů se zde rovná luxus ve spojení s tradicí. Výzdoba je elegantní s high-tech prvky. Pro maximální pohodlí je v každém pokoji a apartmá funkce vestavěné skříně, trezor, dálkové ovládání televize, WiFi, luxusní minibar a kvalitní toaletní potřeby Pascal Morabito.

Ventana Bar se nachází v pátém podlaží v atriu s rafinovaným designem interiérů s leštěnou týkovou dřevěnou podlahou se skleněným pásem běžící kolem celé délky. U stropu visí nádherný ručně broušený Swarovski lustr z olovnatého křišťálu.

Hotel Ventana je zkrátka tím nejlepším, co v Praze najdete. Příjemný personál Vám je kdykoliv nápomocen a je schopný zařídit téměř cokoliv. Ceny pokojů hotel nabízí od € 130 za noc.

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!