Zavolejte nám na +420 274 771 217

Viniční altán

Svatba na vinici je snem mnohých párů, ale zkusili jste zapřemýšlet i nad tím, že ji opravdu uskutečníte? Nechce se Vám asi jezdit někam daleko od domova, svatbu byste si přáli v Praze… Ale pozor, ta možnost tu přece je - Viniční altán! Svatba se může konat na vinici i v centru Prahy zároveň! Altán leží přímo v srdci Prahy a Vy tak můžete nerušeně při svém svatebním obřadu pozorovat zrající víno a během celé hostiny degustovat různé druhy vín, které zde uzrály. Svatba na vinici v Praze už není pouhým snem. V Havlíčkových sadech, které jsou známé i pod názvem Gröbovka, byl zrekonstruován tamní Viniční altán, svatba je tak na dosah ruky! Altán stojí uprostřed krásné vinice. I zde se může konat Váš netradiční svatební obřad. Zažijete svatbu v krásném prostředí s fascinujícím výhledem na část Prahy a věřte, že se Vám tento zážitek jen tak z hlavy nevymažete a budete na něj vzpomínat celý život. Nabízíme zde celkový komfort. Svatba na vinici se může samozřejmě spojit i s dokonalou hostinou či rautem. Viniční altán - svatba nabízí luxus i eleganci a nezapomenutelné chvíle Vašeho prvního dne v manželství.

Víno na této vinici se rodilo už ve středověku a prý se o to postaral sám Karel IV. Dnes je Viniční altán chráněná kulturní památka, která byla plně rekonstruována. Muselo tak tomu být, protože altán byl v havarijním stavu. Viniční altán (svatba ve stylu vína je vhodná i pro Vás) je nyní zasvěcen vínu a Pražanům, a hlavně se zde pořádají různé elegantní akce, mezi které může patřit i Vaše vysněná svatba na vinici. Čeká Vás zde popíjení velmi chutného vína, ale i pojídání různých chuťovek včetně sýra z Rakouska. Viniční Altán má rozlohu o ploše 125 metrů čtverečních, přičemž vrchní terasa má dalších 37 metrů čtverečních a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních. Svatba na vinici pojme v Altánu kolem 60 hostí. Mezi zde vypěstovaná a připravovaná vína patří Rýnský ryzlink, Müller Thurgau, Rulandské modré a šedé nebo na Modrý Portugal. Viniční altán = svatba jako na Moravě! Altán se stává jedním z nejvyhledávanějších míst v Praze, lidé sem chodí relaxovat, užívat si romantické chvíle a načerpat síly. Vaše svatba na vinici uprostřed Prahy bude mít kouzlo s nádechem kvalitního vína. Viniční altán má všechny předpoklady stát se místem, kde se mohou jeho hosté příjemně bavit, odpočívat a přitom také "konfrontovat" produkty a plně si užívat svatební hostinu a stylově tak oslavit manželství.

Informace ke svatebnímu obřadu:

Kapacita: 100 os., sezení pro 24 os.
Menu od: dle domluvy
Pronájem: od 3000Kč
Doporučené místo obřadu: Viniční altán, Pavilon v Gróbovce

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!