Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Červená Lhota

Pohádkový novorenesanční zámek Červená Lhota patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější u nás. Natáčelo se zde bezpočet pohádek a filmů pro děti. Nejznámější je asi Zlatovláska z roku 1973. Možná i proto se zde konají ty nejkrásnější svatby.

Zámek Červená Lhota najdete na hranici Jihočeského kraje, jeho romantická podoba je pro návštěvníky ohromující již na první pohled. Zámecké zdi jsou červené, jak napovídá samotný název zámku, září do všech stran a nádherně se odráží od rybníka, uprostřed kterého se stavba nachází. Zámek nabízí vše, co se romantiky týče, od prohlídky interiérů až po projížďku na lodičkách, což můžete využít i během Vaší svatby.

Zámek Červená Lhota je postaven na bývalé tvrzi ze 14. století a dnešní budova vznikla v roce 1530. Samotný název Červená Lhota se objevuje od roku 1602. Součástí zámeckého areálu je přírodně krajinářský park, který získal svou dnešní podobu  na přelomu 19. a 20. století. Mezi nejoblíbenější atrakce parku patří Zámecký rybník, který nabízí velmi pěkný pohled na celý zámek. I on se může stát součástí Vaší svatby. Zámek Červená Lhota se dost často stává centrem všechmožných oslav.

Na návrší v parku stojí starobylá zámecká kaple Nejsvětější Trojice. Svatyně je funkčním římskokatolickým kostelem s pravidelnými bohoslužbami. Probíhají zde také církevní obřady. Kaple, která je prostou renesanční stavbou, zaujme hlavně svým interiérem. Zajímavý je hlavně nápaditý dřevěný strop, který symbolizuje nebeský Jeruzalém.

Civilní obřad probíhá buďto přímo v zámku v obřadní síni nebo v zámecké zahradě. Pokud si vyberete svatbu přímo na zámku Červená Lhota, tak Vás jistě hned uchvátí cesta na zámek, která se musí uskutečnit přes kamenný most, jež vede přes rybník. Tuto část obřadu považuje hodně párů za jednu z nejromantičtějších chvil sňatku vůbec. Zámecká zahrada nabízí zase nádherný pohled na zámek a obřad uprostřed krásné přírody pod širým nebem.

Je jen na Vás, jaké místo si v této skvostné lokalitě vyberete, ale zaručujeme Vám, že zámek Červená Lhota udělá pohádku i z Vaší svatby. Zkrátka pořádání úžasní svatby = zámek Červená Lhota!

 

Inforamce ke svatebnímu obřadu

Kapacita: 30 až 60 osob
Nájem: církevní - příspěvek farnosti, civilní obřad - 6500Kč
Doporučené místo obřadu: Zámek Červená Lhota

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!