Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Dobříš

Každý, kdo kdy jel od Prahy do Dobříše, si musel všimnout nádherného rokokového zámku, který má výraznou fasádu, čímž upoutá každého návštěvníka. Jedná se o klenot mezi památkami, je jím zámek Dobříš. Svatba v něm je splnění snu každé nevěsty! Současná podoba zámku pochází z let 1745 - 1765, kdy přestavbu uskutečnil Jindřich Pavel Mannsfeld. V roce 1945 byl zámek Dobříš využíván jako Domov spisovatelů. Současným majitelem zámku je Dipl. Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld z Rakouska. Zámek je otevřen celoročně široké veřejnosti včetně celé expozice a francouzského parku.

Mnoho snoubenců zámek Dobříš láká pro svou snadnou dostupnost, pro nádherný rozlehlý zrcadlový sál i pro velmi hezky udržovaný francouzský park.

Svatební obřady se nejčastěji konají v zrcadlovém sále nebo v konírně, pár si ale může zvolit i vybrané místo v parku.

V zrcadlovém sále je možno uspořádat svatbu kdykoliv v roce, stejně tak to platí i pro francouzský park i pro nově zrekonstruovanou konírnu. Tedy co Vám nabízí zámek Dobříš? Svatba jako z pohádky už díky němu není pohým snem! Užijte si ji i Vy!

Zámek Dobříš také nabízí služby stylové restaurace přímo v budově zámku. Zámecká restaurace začala svou činnost v roce 1997, kapacitu má až 120 míst. K dispozici je i letní zahrádka, která zajišťuje perfektní výhled do francouzského parku. Restaurace je vhodným místem pro uspořádání svatební hostiny či večerního rautu. Možno je i objednat salonek, který Vám zajistí absolutní soukromí.

Pro milovníky pohádek by bylo namístě upozornit, že zámek Dobříš byl hlavním místem, kde se natáčely oba díly Princezny ze mlejna, což jsou naše dvě nejhezčí pohádky vůbec.

Zažijte i Vy svou vlastní pohádku v podobě svatby snů, kterou nabízí zámek Dobříš. Svatba zde bude opravdu skvostná!

 

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 130 osob
Pronájem: dle rozsahu
Menu od: 1120 Kč
Raut od: 695 Kč
Doporučené místo obřadu: zámek Dobříš

   
   

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!