Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Hluboká nad Vltavou

Kde by se mohla konat ideální svatba? Zámek Hluboká vznikl v polovině 13. století jako strážný hrad, byl královským majetkem a tak byl často dáván do zástavy. Nikdo v té době netušil, jakým se stane Hluboká honosným sídlem a jak bude vyhledávaná turisty ze všech koutů země.

Majitelé zámku se jeden čas velice střídali, jednalo s většinou a šlechtické rody. Asi tím nejvýznamnějším rodem byli Schwarzenbergové, kteří zámek Hluboká vlastnili už od roku 1661 a pobývali zde až do roku 1947. Schwarzenbergové dvakrát zámek stavebně upravili, nejprve do barokního stylu v 18. století a poté provedli rozsáhlou rekonstrukci v romantickém stylu nové gotiky a to v letech 1840 až 1871. Tato tvář zámku již zůstala. Při rekonstrukci nezapomněli ani na úpravy parku a okolní krajiny. I proto je zde tak krásná svatba! Zámek Hluboká byl přestavěn pod velkým vlivem Anglie a vzorem mu byl královský zámek Windsor.

Svatby na zámku Hluboká se konají již od roku 1975. Dříve se svatební obřady konaly v obřadní síni, která byla  v nádvoří zámku. Od roku 2003 se svatební obřady pořádají v nové obřadní síni. Tato nová obřadní síň byla zrekonstruována Národním památkovým ústavem města České Budějovice ve spolupráci s městem Hluboká nad Vltavou. Tato překrásná místnost se nachází v prostoru bývalé oranžerie a dostanete se sem dolní zámeckou zahradou, která nabízí možnost nádherného svatebního průvodu. Svatební obřady se zde konají celoročně. Nemyslíte, že právě zde by byla nádherná svatba?
Zámek Hluboká je velmi oblíben pro svůj dokonalý cukrový vzhled a mnoho párů se rozhodne užít si svůj den právě zde. V parku, jenž je plný květin, je možné uspořádat i hostinu či raut.

Jenom si představte, jak budou Vaše svatební šaty zářit v kontrastu se zelení a dokonalou architekturou a zdobením nádherného zámku Hluboká. Svatební obřad na tomto pohádkovém místě, Vám bude závidět kde jaká princezna.

 

Informace ke svatebnímu obřadu

Kapacita: oddací síň - 60 osob, zahrada - neomezeno
Pronájem: dle rozsahu 12 až 30000Kč
Doporučené místo obřadu: zámek Hluboká

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!

Plánování a organizace svatby

Stylová svatbaVytvořte si své svatební stránky

Kontakt