Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Průhonice

Kde se konají ty nejlepší svatby? Zámek Průhonice nabízí několik míst, kde se může konat Vaše vysněná svatba. Zámek je velkým komplexem a Váš svatební den, který má být a díky Průhonicím i bude, jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě, se může uskutečnit právě zde. Zažijte neobyčejné okamžiky Vaší svatby! Zámek Průhonice a jeho park jsou ideálním místem pro romantickou svatbu jako z pohádky. Prostředí novorenesance, krásné komnaty, nádherný Rytířský sál - to je nabídka, kde se může uskutečnit Vaše Průhonická svatba. Zámek je v interiéru plný dřevěných obkladů s nádhernými inkrustacemi (ozdobné vykládání dřevem různých barev) a kovaných lustrů ozařujících místnosti, které jsou výjimečné pro svou atmosféru. Zámek je zkrátka předurčený pro nádherné svatby! Zámek Průhonice změní každou nevěstu v princeznu.

Pohoštění se může konat v jednom ze zámeckých salónů či není problém uspořádat raut v Průhonickém parku, kde se může konat i samotná svatba. Zámek a jeho park jsou oázou klidu, který si každý pár určitě zaslouží a užije si tento svůj den plnými doušky. Svatba v Průhonickém parku nabízí zhlédnutí mnoha druhů stromů, keřů i dalších rostlin, ale naleznete zde také jezy a rybníky, jež jsou plné ryb. Ideální pro konání svatby!

Zámek Průhonice i Průhonický park, který je památkou UNESCO, v nedávné době prošli celkovou rekonstrukcí a nově je umožněno vidět zámek kompletně a Vy se tak můžete podívat do všech skulin a zákoutí a vybrat si, kde se bude konat právě Vaše svatba. Zámek je velkým lákadlem pro mnoho párů, proto doporučujeme dohodnout si termín, co nejdříve, aby nic nenarušovalo průběh Vaší svatby!

Zámek Průhonice také nabízí svatbu přímo v Rytířském sále, což je místo plné romantiky, elegance a noblesní důstojnosti. Svatební obřad zde dostane nádech historie a bude mu dominovat mohutný krb a balkón pro komorní trio. Církevní sňatek v historickém salónku, který zámek Průhonice také nabízí, má neopakovatelnou atmosféru.

Noblesní a dokonalá svatba? Zámek Průhonice splní všechny Vaše sny a očekávání.

Informace ke svatebnímu obřadu:

Obřad: civilní, církevní (protestantský)
Kapacita: 100 osob
Oddací dny civilního obřadu: pátek, sobota
Oddací dny církevního obřadu: všechny
Doporučené místo hostiny: zámek Průhonice

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!