Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Štiřín

Hledáte perfektní místo pro uspořádání Vaší svatby? Štiřín je čtyřhvězdičkový hotel a zámek v jednom, který leží 25 km od Prahy v romantickém prostředí obklopen několika rybníky, kde se konají i svatby. Štiřín je rozsáhlý areál, který nabízí široké spektrum hotelových, sportovních i kulturních služeb nevyjímaje relaxace a odpočinku. Hned vedle zámku je nádherný anglický park. Zámek je vhodný pro pořádání všelijakých oslav a společenských akcí a romantické barokní prostřední je jak dělané pro svatební obřady i svatební hostiny. Už tedy víte, kde se konají ty nejlepší svatby? Štiřín Vám zajistí nejen pocit odlišnosti, ale i dokonalé soukromí a luxus.

Štiřín byl založen roku 1395, nejprve se jednalo o tvrz z 15. století a po 30.leté válce došlo k přestavbě na tento nádherný zámek se zahradou a parkem. Toto romantické prostředí vyzívá k uspořádání pohádkové svatby a to jak přímo na zámku, tak i kdekoliv v areálu nádherného parku. Konají se zde civilní i církevní obřady. Pro uzavření sňatku je oblíbená zámecká kaple, historický salonek či i květinový oblouk přímo venku v parku. Poslední novinkou, která si získává čím dál více na oblíbenosti, je krásný altán přímo na vodní hladině, který promění každý obřad v pohádku. Vodní plochy také lákají k uspořádávání nádherných slavnostních ohňostrojů, které jsou jak dělané pro dokonalé svatby.

Štiřín je, jak už bylo řečeno, i hotelem, tudíž je možné se tu bez problémů ubytovat v krásných apartmá různých stylů. Můžete si vybrat od historických pokojů až po moderní stylové pokoje.

Zámek a hotel Štiřín nabízí prožití Vašeho dne ve stylu princů a princezen a o romantiku zde není vůbec nouze. Tento zámek dozajista patří mezi nejkrásnější svatební místa.

Informace ke svatebnímu obřadu

Kapacita: Zámecká kaple 46 osob, Zámecká terasa až 180 osob, Francouzská zahrada až 350 osob
Pronájem: dle rozsahu 5000Kč až 20000Kč
Doporučené místo obřadu: zámek Štiřín

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky