Zavolejte nám na +420 274 771 217

Zámek Zbiroh

Hledáte ideální místo pro uspořádání Vaší svatby? Zámek Zbiroh naleznete nad stejnojmenným městečkem. Podle legendy hrad, dnes zámek, založil Zbyněk Zajíc z Valdeka, který při jednom ze svých honů zabloudil. Po západu slunce vyšplhal se svou družinou na nejbližší vrchol, aby se rozhlédl po okolí. Žádné obydlí ale nezahlédli, proto se uložili ke spánku na místě, kde se nacházeli. Ke svému překvapení ráno zjistili, že kolem nich je spousta jeleních parohů. Pán je dal sesbírat a rozhodl se na tomto výhodném místě postavit hrad. Ze sbírání parohů vznikl název Zbiroh. Z tohoto prvně gotického hradu vznikl novorenesanční zámek, který byl pro veřejnost otevřen v roce 2005. Zámek leží na rozhraní křivoklátska a brdských lesů, a hned od jeho otevření se stal ideálním místem pro svatby.

Zámek Zbiroh nabízí neomezené možnosti, a proto je vyhledáván mnoha páry, které chtějí právě na tomto místě uspořádat svůj sňatek. Je zde možno uspořádat romantický svatební obřad až pro 200 hostů a to každý den v týdnu po celý rok. Sňatek je zde možno uzavřít jak civilní tak církevní. Možností, kde se vzít zámek Zbiroh nabízí několik. Je na Vás, zda si vyberete gotickou hradní kapli z 12. století nebo zvolíte raději Muchův sál, kde Alfons Mucha po 18 let maloval svou slavnou Slovanskou epopej či jestli zvolíte zámecké nádvoří s kašnou na vyhlídce. Další možností je krásný zahradní altán a terasou či obřad u Strousbergova jezírka nebo si můžete i libovolně vybrat sami jakékoliv místo v přilehlém anglickém parku a užít si tak dokonalé svatby. Zámek Zbiroh Vám otevírá svou náruč!

V místní zámecké krčmě U Rudolfovy kratochvíle je možné uspořádat dobovou svatební hostinu, kde Vás čekají speciality z dochovaných receptur, profesionální obsluha v dobových kostýmech při stylové hudbě nebo můžete využít prostory zámecké terasy či jeden ze zámeckých sálů, kde si naopak užijete luxus jako z pohádky.

Využijte možností, které zámek Zbiroh nabízí, a prožijte Váš den, jak se patří!

Informace ke svatebnímu obřadu:

Obřad: civilní, církevní (katolický i protestantský)
Kapacita: 200 osob
Oddací dny civilního obřadu: sobota
Oddací dny církevního obřadu: po dohodě
Doporučené místo hostiny: Zbiroh

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky