Zavolejte nám na +420 274 771 217

zimní svatby a inspirace

Pokud patříte mezi milovníky zimních měsíců, tak je tento článek určen právě Vám!

Milujete, když se můžete zahřát horkým punčem a zachumlat se do teplého kožíšku? Tak neváhejte uspořádat svatbu právě v těchto sněhově bílých zimních měsících! Zimní svatby jsou aktuálně nejvíce trendy, protože nabízejí mnoho možností, jak využít vlivů počasí. Sněhově bílá nebude už jenom nevěsta, ale i celá svatba a hostina! Jenom si představte, jak venku mráz kreslí obrázky na skla aut a zabaluje do svého závoje celou přírodu, a Vy se svými nejbližšími v nádherně vyzdobené a vyhřáté místnosti oslavujete Vaší lásku. Nádhera, co říkáte?

Následující řádky obsahují několik typů, jak by mohly zimní svatby vypadat:

Šaty pro zimní nevěstu

Zimní měsíce lákají ke krásným sněhově bílým svatbám, ale i k novým módním stylům a doplňkům. Vy jako nevěsta si můžete vzít nádherné bílé šaty s dlouhými rukávy. Také nesmíte zapomenout na hřejivý kožíšek s rukavičkami, které Vás ve venkovních prostorech ochrání před mrazíkem. Zimní svatby také znamenají doplňky, jakou jsou deštníky, protože přece nechcete, aby zrovna padající sníh, zničil Váš účes či Vám zamokřil svatební šaty.

Zimní počasí láká i k tomu, aby nevěsta neměla pouze jedny šaty, ale dvoje! Teplejší dlouhé šaty na svatební obřad a jedny kratší šaty na hostinu, v nichž se bude dobře tančit. Ovšem je jisté, že oboje svatební šaty by měly být elegantní a okázalé. Krom bílé se nebojte použít i odstíny modré a stříbrné a to jak na doplňcích, tak na šatech. Velmi IN jsou modré svatební boty, zvláště tyrkysová teď letí. Buďte odvážná a zazařte mezi bílým sněhem!

 

Barvy pro zimní svatby

Přestože se Vaše svatba bude konat v zimě, nebojte se pro výzdobu použít odstíny zelené a červené. Protože právě tyto barvy připomínají teplejší měsíce. Červené doplňky jako jsou červené ubrousky, svíčky, atd., budou v perfektním kontrastu se všude přítomnou bílou. Ovšem každopádně v zimních měsících vede bílá barva, ale také stříbrná a křišťálová. Vaše svatba tak bude mít lesk, ale pozor: Nic se nemá přehánět! V tomto případě je spíš méně více, vsaďte spíše na akcenty. Uličku k oltáři můžete doplnit saténově bílou stuhou, oltář lze ozdobit křišťálovým závěsem a orchidejemi. Pokud ovšem si budete chtít zimní svatby užít do sytosti a svůj slib si chcete dát venku pod širým nebem v zasněžené krajině, nezapomeňte na zmiňované deštníky, pro které jsou opět nejvíce vhodné smetanově bílé odstíny. Večerní party můžete obohatit o barevně laděné osvětlení. Vhodná by byla světla laděná do fialové, tmavě modré a nebojte se použít příjemné teplé světlo. 

 

Pozvánky

Pro zimní svatby vybírejte pozvánky z tmavě modrého či čokoládového kartonu. Písmo je naopak nejlepší bílé a to nejlépe psané rukou či zvolte obdobný font, který ruční kaligrafii připomíná. Nezapomínejte přidat sem tam ozdobnou bílou vločku či stříbrné zdobení. Nic nezkazíte ani klasickým výběrem černé a bílé, jež obohatíte hřejivě červenou stuhou. Myslete hlavně na to, že Vaše pozvánky musí ladit s celou Vaší svatbou a svatební hostinou.

Teplé dobroty

Určitě chcete, aby se Vaši hosté cítili příjemně a proto by bylo vhodné pro ně připravit horkou čokoládu a to jak bílou, tak černou. Hosté se tak nejen zahřejí a pochutnají si, ale čokoláda se tak i stane perfektním barevným doplňkem Vaší zimní svatby. Čokoláda mimo jiné dává pocit pohodlí a útulna, tudíž je jasnou volbou, nemyslíte?

Zimní menu

Většina párů vždy na své svatbě volí jídlo, které znamená pokračování rodinné tradice, a vesměs se jedí jídla oblíbená. Pro zimní měsíce je hlavní čerstvost a barevnost. Nesmíte tedy v žádném případě zapomenout na zeleninové saláty a také na hřejivé koláče a dorty. Čokoládové fondue se jistě také nemine účinkem a to nejlépe hned v obou barevných kombinacích, tedy černé a bílé. Nezapomínejte na všudy přítomný led a krystalky cukru i soli, které všem hostům budou neustále připomínat, že jsou na zimní svatbě. Co se týče nápojů i ty je možné sladit do zimních tónů a chutí. Zimní svatby si žádají příchutě máty peprné, karamelu, hrušky a brusinek. Vhodný je i jablečný mošt a ovocný punč.

Ledové sochy

 V zimě bývá „mráz až praští“ a toho by byla chyba nevyužít. Inspirujte se ledovými sochami! Ať zvolíte jakýkoliv tvar a velikost soch, je jisté, že budou perfektním doplňkem Vaší zimní svatby. Led můžete využít během celé Vaší party. Můžete použít barevné variace, které proložíte právě ledem. Jasné je, že led bude na Vaší zimní svatbě COOL.

Zajímavé zpestření zimní svatby

Máme pro Vás pár typů, jak udělat Vaši zimní svatbu zajímavou a originální. Mezi tyto zajímavosti patří například chutné perníčky. Jsou vhodné, protože je všude kolem přítomná atmosféra vánoc, ke kterým jistě voňavé perníky patří, ale i protože mohou posloužit i jako humorná část svatební hostiny. Perníčky mohou mít podobu nevěsty a ženicha, prstýnků, květin, atd. Všichni si pochutnají a zároveň se pobaví nad Vaší kreativitou.

Hlavním nápojem na každé svatbě je dozajista šampaňské. Ovšem, co ho trošku pozměnit, aby ladilo k Vaší zimní svatbě? Je něco jednoduššího než vzít modré Curacao a obarvit jím Vaše bublinky? Nejen, že bude šampaňské víc chutnat, ale bude mít i styl a krásně doplní atmosféru Vaší zimní svatby!

Nezapomínejte ani na správný výběr hudby. Vyberte si pro svůj první novomanželský tanec píseň, kterou oba milujete a na kterou jednoduše svůj první tanec chcete tančit. Při tomto výběru nemusíte hledět na to, jaké je aktuálně venku počasí, volte srdcem. Ostatní hudba během večera může jistě směřovat k zimním měsícům a připomínat vánoční svátky, apod. Klasický pianista určitě nic nezkazí a elegantní atmosféra zimní svatby tak bude zaručena. Vhodným stylem hudby je i jazz. Ovšem, jak s hudbou naložíte je jen na Vás.

Zaujala Vás myšlenka na zimní svatbu? Neváhejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost uspořádat svatbu v zimních měsících, kdy rtuť teploměru dosahuje i hodně pod nulu. Je tolik možností, jak v zimě svojí lásku oslavit. Zimní svatby jsou ideální možností a to, i protože pak můžete se svou lásku utéct na líbánky do teplých krajin, kde si můžete do sytosti užít horkého sluníčka a moře. Zimní svatby jsou jednoduše trendy! 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!