Zavolejte nám na +420 274 771 217

Žofín Garden

Žofínská zahrada = svatba jako v pohádce! Tato zahrada je umístěna na krásném ostrově přímo v srdci Prahy, je zde postaven novorenesanční palác Žofín a zahrada k němu přiléhá. Palácové zahrady (svatba je v nich dokonalá) jsou rozsety po celé Praze, ale ta Žofínská určitě stojí za zmíňku. Žofín se během posledních let stal symbolem pro české i mezinárodní společenské, politické, kulturní i obchodní události mimořádného významu. Ostrov, na kterém nyní nalezneme krásné stromy a květiny, jež jsou součástí palácové zahrady, svatba je zde proto velkým lákadlem, začal vznikat díky usazeninám ve Vltavě v 17. a 18. století. Ostrov dostal název Slovanský a má nyní 250x100 metrů. Žofínská zahrada a palác nesou název po manželce arcivévody, ovšem dříve byl zažitý název Barvířka. Od rekonstrukce z roku 1994, provozuje tuto národní kulturní památku Agentura NKL Žofín s.r.o. Na ostrově se nachází restaurace, která nese název Žofín Garden (tedy Žofínská zahrada/svatba zde je nezapomenutelná) a je zárukou klidu a pohody a velice si zde pochutnáte na staročeské kuchyni. Restaurace je rozdělena vnější i vnitřní a všechny tyto prostory umožňují dokonalé pohostinství pro svatby i pro jiné oslavy. Velmi oblíbenou atrakcí jsou již tradiční nedělní brunche, tedy pozdní snídaně, které se pořádají jak uvnitř palácové zahrady (svatba je na tom stejně), tak přímo v paláci, kde restaurant sídlí. Oblíbeným místem této zahrady na Žofíně je i krásný letní altánek s výhledem na Vltavu, kde je možno uspořádat svatební obřad či menší svatební hostinu.

Žofínská zahrada je unikátní park s krytou venkovní zahradou, najdete zde i dost prostoru pro parkování pro Vás i Vaše svatební hosty. Proč zrovna Žofínská zahrada? Svatba zde je totiž na ideálním místě v ideálním prostředí! Zajímavostí je, že součástí palácové zahrady na Žofíně je i otevřená kuchyně, kde se přímo před zraky návštěvníků připravují a vaří jídla. Žofínská zahrada-svatba znamená nezapomenutelný zážitek, který dovede Váš slavnostní den ke krásnému konci.

Informace ke svatební hostině:

Kapacita: 150 osob
Minimální konzumace: 350 000 Kč
Menu od: 740 Kč
Raut od: 890 Kč
Doporučené místo obřadu: Žofín Garden, Slovanský ostrov, Palácové zahrady, Klementinum

 

 

Velmi rádi Vám budeme při přípravě Vaší svatby asistovat.

Prosím vyplňte tento nezávazný svatební formulář nebo nám zavolejte na 274 771 217 a domluvte si schůzku.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky