Zavolejte nám na +420 274 771 217

Nejoblíbenější destinace

Svatby v zahraničí

Zažijte víc než ostatní

Přemýšlíte nad svatbou a říkáte si, že by jste chtěli něco jiného než ostatní? Co říkáte na svatby v zahraničí? Chcete zažít něco nového a neobyčejného a přitom stvrdit Vaši lásku? Svatební centrum LE RÊVE v tom nevidí žádný problém a z vlastní zkušenosti Vám nevšednost zvanou „Svatba v zahraničí“ může jenom doporučit. Nebráníme se jakémukoliv přání, které se týká Vaší svatby v zahraničí.

Říká se, že ve vztahu mezi mužem a ženou by mělo být vždy nějaké koření, tak proč si život neokořenit krásnou svatbou v zemi, kde pořád svítí slunce jako je například Afrika nebo Karibik? A proto tu právě je Vaše vysněná svatba v zahraničí! Nabízíme Vám kompletní zařízení celé svatby v zahraničí včetně líbánek. O Vaší lásce může vědět celý svět, protože LE RÊVE Vám svět prostře na stříbrném podnose a to se vším luxusem v cizí zemi, která se Vám rázem stane blízkou.

Svatba v zahraničí = svatba na klíč, kterou Vám kompletně zajistíme. To znamená, že Vy si vyberete destinaci a dále necháte vše na nás. Ceny svateb v jednotlivých zemích naleznete po rozkliknutí destinací níže. Svatby v zahraničí Vám otevírají svou náruč!

Prožijte nádherné chvíle na úžasném místě a to kdekoliv na světě! Pro LE RÊVE neexistují žádné hranice!

Zažijte líbánky v ráji, třeba v rámci Vaší svatby v zahraničí - nebude Vám chybět romantika, úchvatný výhled na oceán ani chlazené šampaňské.

Svatba v zahraničí Vám bude připravena na míru. Kochejte se fotografiemi bývalých snoubenců.

Filosofie Le Rêve je jednoduchá: práce s profesionály, kteří pochopili Vaší vizi. Relaxujte a vychutnávejte si unikátní a nezapomenutelnou událost svého života.Ve svatební den relaxujte!

Je naprosto na Vás, jak Vaše svatba v zahraničí bude vypadat, stačí nám to jen oznámit a my začneme ihned jednat. To, co Vám možná přijde jako problém, nám trvá vyřešit jenom chvilku. Máme zkušenosti a víme, jak je důležité, aby všechno fungovalo. Svatby v zahraničí jsou pro bás zkrátka hračkou! Le Rêve zorganizuje svatební obřad přesně podle Vašich přání a své "ano" si tak budete moct říci na sopečném Islandu či alpském vrcholu. Chcete-li zažít pravou romantiku ve vysněném tropickém ráji, pak věřte, že svatba v zahraničí přímo na pláži je pro Vás to pravé. V rámci svatby v zahraničí Vám zajistíme jak soukromý obřad v tichém zákoutí nádherných přírodních scenérií, tak svatební recepci na bílé písečné pláži plné lidí. Jisté je, že Vaší svatbě nebude chybět obdiv a Vaše svatba v zahraničí tak pro Vás bude nezapomenutelným dnem a splněním vašeho snu.

  • Svatba na klíč, kterou Vám zajistíme, znamená, že Vy si vyberete destinaci a dále necháte vše na nás.
  • Odlet z Prahy s komfortem, který si zasloužíte. Budeme o Vás už od začátku pečovat, aby jste až do konce měli pocit, že zažíváte svatbu v ráji.
  • V zahraničí Vám po celou dobu bude k dispozici Váš osobní svatební koordinátor, který má rozsáhlé místní znalosti a dovede si poradit s Vašimi last-minute požadavky. Vaše svatba v zahraničí tak bude bez problémů!
  • Chceme si Vás hýčkat. Svatby v zahraničí musí stát za to! Svatební koordinátor naplánuje Váš svatební den do nejmenších detailů, kterými zaručíme rozdíl mezi hezkou a výjimečnou svatbou. Na přání včleníme do svatební oslavy prvky místní kultury.
  • Jazyková bariéra neexistuje, zařídíme, aby každý rozuměl každému. Překladatel či tlumočník je samozřejmostí.
  • Svatba v zahraničí si vyžaduje rezervaci s dostatečným předstihem. Některé země, požadují oznámení minimálně 12 týdnů před konáním obřadu.
  • To, co nabízíme my, je svatba na klíč. Bereme plnou odpovědnost za tvorbu Vaší svatby v zahraničí i následných líbánek. Váš nový život jako manželský pár začíná. Svatba v zahraničí je správný krok! Hodně štěstí!

Chcete pomoci s naplánováním?

Vyplňte nezávazný formulář

Položky označené jsou povinné.Svatební destinaceSvatební obřadMůžeme pomoci

FotografSvatební dort
VideoHudba pro svatební obřad
Svatební kyticeKadeřník
Svatební hostinaSvatební líčení

Moje svatba snů

Vzali jsme se na Mauriciu, trávíme tu i líbánky a jsme moc spokojení, cítíme se jako králové.

Krásný pozdrav z Mauricia zasílají novomanželé Kroupovi.

Další reference našich spokojených klientů ze svatebních cest naleznete zde.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky