Zavolejte nám na +420 274 771 217

Nejoblíbenější destinace

Svatby v zahraničí

Zažijte víc než ostatní

Přemýšlíte nad svatbou a říkáte si, že by jste chtěli něco jiného než ostatní? Co říkáte na svatby v zahraničí? Chcete zažít něco nového a neobyčejného a přitom stvrdit Vaši lásku? Svatební centrum LE RÊVE v tom nevidí žádný problém a z vlastní zkušenosti Vám nevšednost zvanou „Svatba v zahraničí“ může jenom doporučit. Nebráníme se jakémukoliv přání, které se týká Vaší svatby v zahraničí.

Říká se, že ve vztahu mezi mužem a ženou by mělo být vždy nějaké koření, tak proč si život neokořenit krásnou svatbou v zemi, kde pořád svítí slunce jako je například Afrika nebo Karibik? A proto tu právě je Vaše vysněná svatba v zahraničí! Nabízíme Vám kompletní zařízení celé svatby v zahraničí včetně líbánek. O Vaší lásce může vědět celý svět, protože LE RÊVE Vám svět prostře na stříbrném podnose a to se vším luxusem v cizí zemi, která se Vám rázem stane blízkou.

Svatba v zahraničí = svatba na klíč, kterou Vám kompletně zajistíme. To znamená, že Vy si vyberete destinaci a dále necháte vše na nás. Ceny svateb v jednotlivých zemích naleznete po rozkliknutí destinací níže. Svatby v zahraničí Vám otevírají svou náruč!

Prožijte nádherné chvíle na úžasném místě a to kdekoliv na světě! Pro LE RÊVE neexistují žádné hranice!

Zažijte líbánky v ráji, třeba v rámci Vaší svatby v zahraničí - nebude Vám chybět romantika, úchvatný výhled na oceán ani chlazené šampaňské.

Svatba v zahraničí Vám bude připravena na míru. Kochejte se fotografiemi bývalých snoubenců.

Filosofie Le Rêve je jednoduchá: práce s profesionály, kteří pochopili Vaší vizi. Relaxujte a vychutnávejte si unikátní a nezapomenutelnou událost svého života.Ve svatební den relaxujte!

Je naprosto na Vás, jak Vaše svatba v zahraničí bude vypadat, stačí nám to jen oznámit a my začneme ihned jednat. To, co Vám možná přijde jako problém, nám trvá vyřešit jenom chvilku. Máme zkušenosti a víme, jak je důležité, aby všechno fungovalo. Svatby v zahraničí jsou pro bás zkrátka hračkou! Le Rêve zorganizuje svatební obřad přesně podle Vašich přání a své "ano" si tak budete moct říci na sopečném Islandu či alpském vrcholu. Chcete-li zažít pravou romantiku ve vysněném tropickém ráji, pak věřte, že svatba v zahraničí přímo na pláži je pro Vás to pravé. V rámci svatby v zahraničí Vám zajistíme jak soukromý obřad v tichém zákoutí nádherných přírodních scenérií, tak svatební recepci na bílé písečné pláži plné lidí. Jisté je, že Vaší svatbě nebude chybět obdiv a Vaše svatba v zahraničí tak pro Vás bude nezapomenutelným dnem a splněním vašeho snu.

  • Svatba na klíč, kterou Vám zajistíme, znamená, že Vy si vyberete destinaci a dále necháte vše na nás.
  • Odlet z Prahy s komfortem, který si zasloužíte. Budeme o Vás už od začátku pečovat, aby jste až do konce měli pocit, že zažíváte svatbu v ráji.
  • V zahraničí Vám po celou dobu bude k dispozici Váš osobní svatební koordinátor, který má rozsáhlé místní znalosti a dovede si poradit s Vašimi last-minute požadavky. Vaše svatba v zahraničí tak bude bez problémů!
  • Chceme si Vás hýčkat. Svatby v zahraničí musí stát za to! Svatební koordinátor naplánuje Váš svatební den do nejmenších detailů, kterými zaručíme rozdíl mezi hezkou a výjimečnou svatbou. Na přání včleníme do svatební oslavy prvky místní kultury.
  • Jazyková bariéra neexistuje, zařídíme, aby každý rozuměl každému. Překladatel či tlumočník je samozřejmostí.
  • Svatba v zahraničí si vyžaduje rezervaci s dostatečným předstihem. Některé země, požadují oznámení minimálně 12 týdnů před konáním obřadu.
  • To, co nabízíme my, je svatba na klíč. Bereme plnou odpovědnost za tvorbu Vaší svatby v zahraničí i následných líbánek. Váš nový život jako manželský pár začíná. Svatba v zahraničí je správný krok! Hodně štěstí!

Chcete pomoci s naplánováním?

Vyplňte nezávazný formulář

Položky označené jsou povinné.Svatební destinaceSvatební obřadMůžeme pomoci

FotografSvatební dort
VideoHudba pro svatební obřad
Svatební kyticeKadeřník
Svatební hostinaSvatební líčení

Moje svatba snů

Všechno proběhlo v nejlepším pořádku, Vegas a všechno s ním spojené splnilo naše očekávání. Moc děkujeme ! 
Velké dík patří také Pavlině! Trávit čas s ní bylo moc příjemné a velká zábava. Focení bylo úžasné a výsledek stojí za to!
 

Další reference našich spokojených klientů ze svatebních cest naleznete zde.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky