Zavolejte nám na +420 274 771 217

10 nejromantičtějších míst, kde strávit líbánky

Cesta Vaším společným životem právě začíná a tak byste měli vykročit, co nejlépe. Svatební cesta je brána do světa lásky a manželství a měla by se stát nezapomenutelnou pro Vás oba. Kde a jak budou líbánky probíhat, je jen na Vás. Ovšem vybrat si to správné místo, kde budou probíhat, není vždy jednoduché. Le Rêve se proto rozhodlo Vám představit 10 nejkrásnějších a nejromantičtějších destinací, které jsou pro líbánky jak dělané a určitě stojí za to nad těmito místy uvažovat. Vyberte si místo podle toho, co děláte rádi a jak chcete trávit svůj společný čas.


1. Havaj je určitě jedničkou mezi destinacemi, kde trávit líbánky. Procházky po pláži s bílým pískem, úžasné vodopády, sopky a tropický vánek se Vám navždy zaryjí do paměti. Jsou zde prvotřídní střediska obklopená bohatou kulturou a tradicemi. Svatební cesta se na Havaji stává nezapomenutelnou, i protože je zde možné podnikat všelijaké aktivity, které Vás jen napadnou, to znamená, že si opravdu užijete přesně takové líbánky, které chcete.

2. Mexiko je obrovská země nabízející rozmanitost, což znamená, že každý si najde to své. Vaše svatební cesta dostane příchuť Mayů a Vy můžete podnikat všelijaká dobrodružství a poznávat tamní kulturu či si užívat odpočinku na prosluněné pláži. Nejvyhledávanějším letoviskem je mexický Cancun. Užijete si teplé počasí, krásné pláže i výbornou mexickou kuchyni. Pokud Vaše společné putování životem začne v Mexiku, určitě neprohloupíte.

3. Tahiti, konkrétně ostrov Bora Bora patří mezi nejvyhledávanější letoviska vůbec. Pobyt zde se stane kouzelnou pohádkou, jejíž děj bude probíhat na vlnách jižního Pacifiku. Čekají Vás luxusní exotické zážitky, které zažijete při procházkách po bílé pláži okolo průzračné laguny a začnete, tak jako ostatní, označovat Tahiti za ráj na zemi. Výprava na Tahiti je cestou za prosluněnými plážemi a lidskou ruku nezkaženou přírodou.

4. Bahamy. Skládají se z více jak 700 ostrovů, které zajišťují splnění všech rozmanitých přání novomanželských párů. Svatební cesta ve znamení Baham láká pro své nádherné korálové útesy, noční život, historii i romantiku, která z této destinace přímo dýchá. I když jsou Bahamy jen 30 minut cesty letadlem od Miami, jsou oázou klidu a můžete si zde pustit fantazii na plno. Líbánky na Bahamách je splnění Vašich tajných přání.

5. Jamajka je destinace naplněná vášní a i proto je mezi nejlepšími v žebříčku pro dokonalé líbánky. Čeká Vás tropický ráj, ve kterém budete poznávat nejen tamní neutichající život, ale i přírodu, která je plná vodopádů, zelených lesů a jeskyní. Jamajka znamená exotickou atmosféru Karibiku, jenž se Vám vryje pod kůži, a jen stěží ji ze sebe budete smývat. Dovolená ve stylu Jamajky znamená reggae a pestrobarevnou vegetaci.

6. Fidži je malebné pobřeží dokonalé pro exotické líbánky. Uvidíte nejen nádherné pláže, jejichž cesta je lemovaná jednou palmou vedle druhé, ale také například delfíny, kteří skáčou nad hladinu moře, aby se Vám předvedli v celé své kráse. Fidži je oblíbené pro své krásné zelené hory a teplé tropické větry. Novomanželé si zde užijí dostatek soukromí a kromě krásných zážitků si budou moci i plně užít jeden druhého.

7. Maledivy jsou zemí jak stvořené pro intimní chvíle. Přitom si budete moci užít bujnou tropickou vegetaci a cukernaté bílé pláže. Cesta na Maledivy je vhodná pro ty, kteří milují moře a jeho sporty a chtějí se nechat unášet na vlnách a to nejen průzračné vody, ale i lásky a romantiky.

8. Antigua. Odpočinek zde probíhá na bílých a růžových plážích, které se stanou idylickými společníky pro novomanžele. Jsou zde ideální útesy pro šnorchlování, potápění, ale i rybaření. Přístavní města na Antigue jsou plná života i kultury, která nadchne každého návštěvníka. Procházka po pobřeží Vás zavede do uliček a křižovatek, kterých je plné každé místní městečko.

9. Cesta za dobrodružstvím rovná se Dominikánská republika. Přírodní krásy ostrova nabízejí nádhernou podívanou. Naleznete zde modrou lagunu, domorodé a ekologické parky a divokou zvěř. Mnoho středisek zde také nabízí služby lázní, které se specializují právě na novomanžele a páry. Dominikánská republika skrývá relaxaci i požitek pro duši i tělo obou novomanželů.

10. Mauricius patří mezi nejoblíbenější destinace. Líbánky na tomto ostrově Vám odhalí výjimečné přírodní krásy a ráj plný nekonečných bílých pláží a teplého krásně čistého moře. Mauricius bývá nazýván perlou indického oceánu a právem. Je dokonalým místem pro strávení líbánek a času ve dvou. Místní kultura Vás nadchne a příroda okouzlí.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky