Zavolejte nám na +420 274 771 217

Dobrodružná svatební cesta

Klidná svatební cesta není Váš styl?
Zkuste jeden z našich 8 tipů na aktivní líbánky. Hodně lidí si myslí, že popíjení drinků a lenošení na pláži nikdy neztratí své kouzlo, ale někteří novomanželé uvažují o líbánkách trochu jinak. Chtějí poznávat ohromující památky a přírodu. Také chtějí zkusit nové činnosti jako je např. surfování nebo jízda přes Himaláje. Zde je nabídka  aktivních líbánek, které uklidní Vaše dobrodružné chutě. Počet hvězdiček Vám napoví, jak moc je daná cesta dobrodružná a napínavá – * lehčí dobrodružství, * * * * * ohromující zážitek a dobrodružství.

Výlet po Himalájích: Od Tibetu do Nepálu - * * * * *
Zažijte svatební cestu trochu jinak. Za jednu vůbec z nejkrásnějších cest na světě je považována trasa z Lhasy (hlavní město Tibetu) do Káthmándú (hlavního města Nepálu). Tato cesta obsahuje návštěvu starobylých klášterů i jak zimních tak letních paláců dalajlamy. Cestou přes Himaláje uvidíte Mont Everest.
Cestování Tibetem může být těžké, pokud jste náchylní na výškové nemoci, ale můžete si být jistí, že takové líbánky jen tak někdo nezažije a že si je budete pomatovat do konce života.

Úžasná cesta: Jižní Francie - * * * *
Neexistuje lepší způsob, jak vidět francouzskou Riviéru, než okružní jízdou v roadsteru. Cestování krajinou může být zpříjemněno luxusním automobilem, jako je Maserati nebo Lotus. Tato svatební cesta je jednak příjemná, ale zároveň i vzrušující. Pozor! Nasednete totiž i do závodního auta a projedete se několik kol na okruhu pro formuli 1. Podrobnosti o tzv. autoškole F1 na racingschools.com. Nyní i vy můžete řídit skutečný vůz Formule 1. Ubytování proběhne v legendárním paláci v srdci Cannes.

Podmořské objevy: St Croix - * * *
Svatební cesta v Karibiku je sen. Moře je krásně modré, ale je to nic při srovnání s tím, co je pod hladinou. Stravte líbánky potápěním v St. Croix a prozkoumejte největší žijící korálový útes v Karibiku. Spatříte na vlastní oči podvodní kaňony plné exotického podmořského života. Existuje mnoho společností, které nabízejí ponory pro všechny, od začátečníků po pokročilé. Ubytováni budete v Buccaneer Hotelu, který nabízí spoustu aktivit pro sportovní páry a to včetně tenisu a golfu.
K odpočinku budete moci využít pláže a nabídku Spa.

Putování za zříceninami: Angkor Wat, Kambodža - * * *
Proč by Vaše svatební cesta měla právě směřovat do Angkor? Dokud toto místo neuvidíte na vlastní oči, jen těžko uvěříte, že takové vůbec existuje. Vydáte se za poznáváním 12. století a zříceniny Angkor Wat a lehko se ocitnete v jiném světě – je zde rozsáhlý komplex hinduistických chrámů, věží, soch a to vše ve středu džungle v Kambodži. Toto vše můžete vidět v jeden den. Nezapomeňte si přivézt turistické boty, protože starobylé město Siem Reap  je roztaženo po 60 čtverečních mílích.

Lezení po horách: Mont Fuji, Tokio - * * *
Svatební cesta v Tokiu nabízí vzrušení a poznávání japonské kultury a života města. Můžete zde vidět i úžasný východ slunce z Mont Fuji, což je nejvyšší a nejznámější hora Japonska. Při Vašich líbánkách vystoupáte na její vrchol a to dokonce v noci! Červenec a srpen jsou hlavní sezónou pro horolezectví. Autobusem se dostanete až na pátou stanici hory a samotný výstup zahájíte zhruba o půlnoci. Výstup trvá zhruba čtyři až pět hodin, při cestě potkáte samozřejmě několik odpočívadel podél cesty. Vrcholu dosáhnete právě ve chvíli, kdy vychází slunce. Ovšem upozorňujeme, že výstup je uskutečnitelný, ale rozhodně není poklidný. Ovšem taková svatební cesta rozhodně stojí za to.

Cesta na sopku: Maui, Havaj - * * *
Znamením svatební cesty na Havaji je krásné počasí, úžasné pláže, krásná krajina a to všude kam se podíváte. Na Maui si ovšem můžete půjčit i kolo a projet se na spící 10 000 metrů vysokou sopku Haleakala. Na vrchol sopky Vás dovede průvodce a pak Vás čeká 38 kilometrů jízdy dolů. Během sedmi hodin cesty uvidíte staré lávové proudy, divokou zvěř, a také se Vám naskytne výhled na ostrov jako žádný jiný. Pokud chcete sopku Haleakala zkoumat ještě více, máte možnost se na ní vrátit v noci bez průvodce a pozorovat zde hvězdy.

Rybářská expedice: Costa Rica - * * *
Costa Rica, je ideální destinací pro novomanžele na svatební cestě, kteří chtějí prožít jednoduše vše - páry mohou relaxovat na pláži či jít na výlet po naučné stezce v lese u Monteverde, nebo zkusit windsurfing na úpatí aktivní sopky u jezera Arenal. Chcete-li zůstat na břehu, vyzkoušejte své dovednosti v rybaření při hlubinném rybolovu. V provincii Guanacaste, si pronajměte výletní loď a ochutnejte například rybu Mahi Mahi, která je opravdu velice chutná.

Cesta za ledovci: Vancouver do Anchorage –
Plavba po Karibiku je už klasická svatební záležitost, ale pokud hledáte jiný druh cesty, například se chcete plavit na sever podél pobřeží Aljašky a prohlídnout si ledovec, není problém.
Týdenní plavba začíná ve Vancouveru a končí v Anchorage. Dostanete se přes Glacier Bay národní park, kde je každý kilometr plný divoké zvěře a masivních ledovců. Nemusíte se bát, že zmrznete, průměrná teplota vody v květnu je 16 stupňů.
Loď, na které budete ubytováni, má kasino, tři bazény, nechybí zde ani restaurace a bary.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky