Zavolejte nám na +420 274 771 217

Itálie

Svatba v Itálii

Pokud jste si při některé z dovolených zamilovali Itálii, pak je logické, že právě tady se bude odehrávat Vaše svatba. Itálie je pro nás na dosah, a proto odpadá dlouhé trmácení po letištích a cestách. Ale i přesto bude mít Váš velký den nádech exotiky a originality a můžete si být jistí, že na něj nikdy nezapomenete. Svatba v Itálii není vůbec složitá. Vše za Vás připravíme my, takže Vy si budete jen užívat a soustředit se na to, co uznáte za vhodné. A co nádherná svatba v Římě? Ať už malá či honosná svatba, Itálie rozhodně nezklame v žádném případě.

Pro českého turistu není Itálie ničím neznámým. Oblíbená dovolenková destinace láká i po letech na moře, místní speciality a také památky, kterých je na jihu Evropy opravdu hodně. Itálie se označuje jako kolébka renesance a právě v tomto uměleckém stylu zde najdete impozantní stavby, kde se může konat neskutečně romantická svatba, jako například svatba v Římě. Kde byste byli nejraději Vy, aby se konala Vaše svatba? Itálie má mnoho míst, kde najdete tyto perly architektury, a tak Vaše kroky nemusí směřovat jen do hlavního města. I tak byste jej ale neměli při své návštěvě vynechat. Patří totiž mezi nejkrásnější světová města. Svatba v Itálii může být plná zážitků. Na každém kroku na Vás dýchne kus historie a výjimečnosti. V této atmosféře se může konat i Vaše svatba. Itálie se svou bohatou nabídkou zážitků Vás rozhodně nadchne.

Svatba Itálie – svatba v Římě, Benátkách i v Bibione

Jak známo, všechny cesty vedou do Říma. Věčné město, jak se mu přezdívá, patří mezi nejstarší Evropská města – bylo založeno před více než 2700 lety. Řím byl středověkou mocností a v této době doslova kvetl. Mnoho památek z té doby si můžete prohlédnout i dnes, tisíce turistů tak každoročně míří do Itálie, aby mohli spatřit Koloseum (největší antické divadlo z roku 80), Pantheon, Forum Romanum, Caracallovy lázně nebo Andělský hrad a mnohé další. Svatba v Itálii respektive svatba v Římě znamená tedy mnoho krásných památek. I s takovými skvosty na pozadí se může odehrát Vaše svatba. Itálie je typická i svými početnými kašnami a fontánami, jež vznikaly díky propracovanému veřejnému vodovodnímu systému. Ta nejznámější v Římě nese název Fontana di Trevi a rozhodně byste ji při návštěvě neměli opomenout. A jaké je absolutně dokonalé místo, kde se může uskutečnit svatba? Itálie je typická také pro své chrámy a kostely a právě zde mnoho párů skládá manželský slib. Dokážete si představit lepší místo, kde si říct „ano"? Svatba v Itálii je zkrátka nádherná!

Svatba v Římě je prostě úžasná, ale kromě Říma existuje ale mnoho dalších krásných míst, kde se může konat svatba. Itálie, a její symbol v podobě Benátek, také láká k výjimečnému svatebnímu obřadu. Město na laguně je rozděleno systémem kanálů, což nemá ve světě obdoby. A i zde se může konat Vaše svatba v Itálii. Společně s muzei a památkami pak tvoří jedno z nejnavštěvovanějších míst vůbec. Historické Benátky se rozkládají na 118 ostrůvcích a propojuje je na 400 mostů. A třeba i na jednom z nich lze uspořádat váš velký den tak, aby to byla stylová a romantická svatba v Itálii.

Co se týče ubytování, dbejte na to, aby bylo v centru a Vy to tak měli všude blízko. Ideální je menší apartmán, pokud se zde bude konat Vaše svatba. Itálie se v tomto směru obávat nemusíte; turisté jsou zde vítání a ubytování rozhodně není zanedbávané ani v Benátkách.

Svatba v Itálii nabízí i další z oblíbených lokalit, kde by se mohl uskutečnit Váš velký den -> Bibione. Jedno z nejznámějších letovisek nabízí ideální podmínky pro to, aby se zde uskutečnila krásná plážová svatba. Itálie disponuje mnoha plážemi, ovšem právě ty v okolí Bibione jsou turisticky nejatraktivnější. Přes den zde plyne život v neuvěřitelném tempu, v podvečer jej ale zpomalí západ slunce, jež může být i svědkem Vaší svatby! Spousta restaurací a barů pak přímo zve k velké oslavě a závěrečné party! Svatba v Itálii je zde jako žádná jiná!

A co teprve svatba v metropoli Toskánska! Florencie, kolébka renesance a kulturní centrum italského severu. I tady se může konat překrásná svatba, Itálie není v těchto místech od našich končin příliš vzdálená! Město prošlo bohatým a rušným historickým vývojem, který zanechal výrazné stopy v charakteru města. Ojedinělou architekturu pak v pozadí doplňuje mohutné pohoří a dotváří tak skutečně romantickou atmosféru, v níž může proběhnout svatba. Itálie každoročně hostí stovky festivalů a mnoho z nich se koná právě ve Florencii. Proto návštěvu za účelem svatby lze spojit i s takovou netradiční zábavou. Líbila by se Vám tato svatba v Itálii.

 

Pro výčet ideálních míst, kde se může odehrát svatba, Itálie nabízí téměř nekonečný seznam. Další položkou na něm je třeba Miláno, město známé jako světové centrum módy. Najdete zde však mnohem více, než nespočet módních domů a butiků. Kde se bude konat Vaše svatba v Itálii?

 

Při dlouhých procházkách mezi říčními kanály Vás uchvátí jak jinak než historické budovy. Jednou z nich je i katedrála Duomo di Milano – ukázková gotická svatba, na níž nenajdete nejmenší chybičku. Od zbytku země se Miláno odlišuje dodržováním místních tradic a zvyků. I proto stojí město za návštěvu také v případě, že by se tu nekonala svatba.

Itálie a její další chlouba – Neapol. Ne nadarmo se říká „vidět Neapol a zemřít!" Ale co víc, může se tu uskutečnit Vaše svatba v Itálii – velký obřad i malá svatba. Itálie je pověstná krásnými scenériemi a okolí Neapole není výjimkou. Jedná se totiž o významný přístav a díky své poloze je tak turisticky velmi atraktivním místem. Toužíte-li, aby se Vaše svatba v Itálii, kde stvrdíte Vaši lásku, odehrála na ostrově, okolí Neapole je ideální. Procida, Ischia nebo Capri, tři místa, kde se může odehrát romantická svatba. Itálie nabízí více ostrovů, tyto tři však patří mezi ty nejoblíbenější. Ani v Neapoli pak nechybí uličky s historickými budovami a rozhodně zaujme i stověžaté panorama města.

Je však jen na Vás, kde se odehraje Vaše svatba. Itálie je zemí s mnoha krásnými místy, avšak nelze je všechny zmínit v několika odstavcích. Svatba v Římě nebo svatba v Neapoli? je to jen na Vás! Za zmínku ale rozhodně stojí i specifická příroda, ideální pro ty, kdo touží mít obřad v obklopení italských Alp. Místo spíše pro zimní dovolenou nabízí ale i v létě mnoho zajímavého. Pro milovníky horské turistiky ideální místo a i svatba v Itálii se může konat právě zde. V některém městečku nacházejícím se v údolí majestátných hor bude také krásné místo pro obřad. Ať už si vyberete malý kostelík nebo zahradu některého z hotelů, bude to nezapomenutelná svatba. Itálie totiž nenabízí jen bujarý městský život, ale také venkovskou pohodu obklopenou zelení a fascinujícími horami.

 

Svatba Itálie - Praktické informace

Jižní Evropa je pro našince již notoricky známá, proto není třeba představovat ubytovací možnosti, ani přibližovat italské podnebí a už vůbec se netřeba zmiňovat o jihoevropské kuchyni. Každopádně to bude nádherná svatba v Itálii.

Nejobtížnější na uspořádání svatby ve Vaší vysněné lokalitě je vyřízení potřebných dokumentů. O to se ale postaráme my a Vy si tak můžete užívat všechny radosti a plánovat, kam vyrazíte oslavit svůj důležitý životní krok. Svatba v Itálii je správnou volbou i pro Vás!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky