Zavolejte nám na +420 274 771 217

Maledivy

V nejteplejším světovém oceánu leží několik významných a turisticky atraktivních lokalit. Mezi taková místa se řadí i ostrovní stát na jihu Asie: Maledivy. Celkově je tvoří přes 1100 ostrovů, z nichž je obydlených jen dvě stě. Právě na některém z nich můžete stvrdit s partnerem svou lásku. Na dokonalém místě může proběhnout jen dokonalá svatba. Maledivy takové jsou, a proto neváhejte a pusťte se do plánování originálního obřadu!

V čem jsou Maledivy výjimečné? Už jen v tom, že žádná jiná země není položená níž. Ostrovy mají nadmořskou výšku pouze dva a půl metru. Zároveň je také jedno z nejplošších území na zemi, takže pokud byste rádi vyrazili do hor, na Maledivách neuspějete. Ale co svatba? Maledivy se v poslední době staly velice oblíbenou destinací, kam míří zamilované páry složit svatební slib. Kromě hor totiž nabízí vše, co na svatební cestě potřebujete. Luxus, odpočinek, zajímavé aktivity a hlavně originální kulturu, jež ve Vás zanechá hluboký dojem.

Jako je tomu u většiny vzdálených zemí, Maledivy nejvíce ovlivnil příchod Evropanů, konkrétně Portugalců. Ti však zemi vládli jen 15 let a byla to první a poslední nadvláda. Ovládnout Maledivy se nepodařilo ani takovému národu, jakým byli Holanďané. S Francouzi a Brity uzavřeli zase mírové smlouvy o vnitřní autonomii. Území zůstalo klidné až dodnes, a proto jsou ostrovy ideálním místem, kde by se mohla odehrát Vaše svatba. Maledivy lákají turisty nejen na plážové radovánky!

Krásné pláže, čisté moře a barevné korálové útesy patří bezesporu mezi největší devízu ostrova. Užívat si tu můžete kromě plážového povalování i aktivně nebo můžete třeba před svatebním obřadem zamířit do místních lázní a nechat se hýčkat. Kdokoliv Vám potvrdí, že to bude úžasná svatba. Maledivy totiž svým charakteristickým panorama učiní výjimečný jakýkoliv okamžik!

Na Maledivách nezůstanete chvíli v klidu. Nabízí se totiž mnoho věcí, které můžete vyzkoušet, pustit se do nich s chutí a užít si tak každou minutu na ostrově, jež stoprocentně naplňuje své motto, které zní „Maledivy –  slunečná strana života!" V první řadě můžete vyrazit do hlubin a obdivovat bohatý mořský život při potápění. A co víc, pod vodou se může odehrát i Vaše svatba! Maledivy jsou dále charakteristické mnoha vodními sporty – skočte si zaplavat či zasurfovat do průzračné mořské vody, zahrajte si s přáteli vodní pólo nebo jen poseďte u vody při pohodovém pikniku... I taková může být Vaše svatba. Maledivy Vás nenechají chvilku odpočinout.

A pokud ano, tak v jedněch z lázní či wellness center, kde se můžete svěřit do rukou profesionálů a nechat se rozmazlovat. Blahodárné procedury zapůsobí na všechny Vaše smysly a budete se cítit jako znovuzrození!

Další možností, jak si až do dna vychutnat místní život, jsou expedice na odlehlé ostrovy. Ty turisticky atraktivní jsou již moderní, ovšem vzdálenější si stále drží svůj tradiční ráz, kulturu i tradice. Na některém z takových bohem zapomenutých ostrůvků se pak klidně může konat svatba. Maledivy nejsou jen o blyštivém pozlátku, ale také o tradicích a původní kultuře...

Vychutnat si Maledivy je snadné. Na svatební cestě spojené s obřadem si můžete vychutnávat večeři při svíčkách za zvuku šumu vln. Tyto dny oslavy lásky si užívejte plnými doušky, scenérie na Maledivách Vám budou dělat dokonalou kulisu. A to nejen jednou. Vždy, když se sem vrátíte, zažijete neopakovatelné pocity! Dovolená, líbánky nebo svatba? Maledivy vše pozvednou na zcela jinou úroveň!

Ubytování zde najdete přesně podle Vašeho gusta. Luxusní resorty a hotely, skromnější hotýlky, ubytování v soukromí či nocování uprostřed divoké přírody (samozřejmě na místech k tomu určených). Stačí si jen vybrat, jaká bude Vaše svatba. Maledivy mají spoustu možností.

Hlavní město Male je typické pro svou bohatou zeleň. Centrum města se rozkládá kolem nábřeží a večer co večer se mění v rybí trh (ryby jsou hlavním vývozním artiklem), během dne pak vypadá jako typické obchodní centrum. Ze staveb se vyjímá budova bývalého sultánova paláce nebo minarety. I v největším městě se může konat svatba, Maledivy však nabízí krásnější místa.

Třeba některé z opuštěných ostrovů, které přímo vyzývají k návštěvě a ke strávení několika příjemných okamžiků. Nedotknutá krajina, jež Vás bude obklopovat, znamená jediné: bude to nezapomenutelná svatba, Maledivy nejsou přece tolik populární pro nic za nic! Ovšem nemusíte jezdit ani tak daleko, romantická místa stvořená pro svatební obřad najdete hned v okolí hlavního města. Punc romantiky dodá Vašemu velkému dni třeba i tolik oblíbená projížďka na motorce!

V poslední době se rychle rozvíjí cestovní ruch a nabídku tomu přizpůsobují i zdejší podnikatelé. Restaurace jsou moderní a každý si v nich najde to své. Nejen domácí kuchyně, ale typická mezinárodní jídla jsou součástí jídelních lístků.

Už dle předešlých řádků se dá soudit, že tradičním pokrmem zde budou ryby a jelikož se jedná o Asii, nebude chybět spousta koření a také zeleniny. I Váš velký den by měl být obohacen o některou z místních specialit, jen tak to bude nezapomenutelná svatba. Maledivy nesmíte ošidit a cokoliv vynechat!

Svatba – Maledivy jako muslimská země

Je tu však jedno velké ale. Je třeba zde dodržovat pravidla. Jste přeci na návštěvě! Výjimku nemá ani svatba. Maledivy jsou totiž muslimskou zemí. Co to tedy pro vás znamená? Buďte vhodně oblečení – zakryjte si ramena a kolena. Přijatelné jsou i šortky, ovšem pozor na nahotu! V bikinách se pohybujte v areálu střediska, nikoliv mimo něj a už vůbec ne na veřejných místech! Tam je to dokonce přísně zakázáno.

Hákliví jsou zde na odpadky, proto udržujte čistotu. Měla by to být samozřejmost, mnoho turistů však evidentně nezná elementární základy slušného chování a turisté tak musí být na tuto skutečnost speciálně upozorňování.

Místní obyvatelé jsou jinak velmi milí a přátelští a vždy se rádi zastaví na kus řeči.

Svatba Maledivy - praktické informace

Zdraví: zdravotnická zařízení se nachází ve většině turistických centrech. V hlavním městě jsou pak dvě kvalitní nemocnice. Rozhodně však nezapomínejte na cestovní pojištění! Doufejme ale, že svatba Maledivy se obejde bez jakýchkoliv komplikací.

Známé je také maledivské lékařství, tedy způsob alternativní medicíny, na nějž můžete také narazit.

Doprava: Jaká jiná událost by si zasloužila luxus, než svatba? Maledivy proto procestuje místo hromadné dopravy autem. Pohodlně a rychle jej získáte v některé z půjčoven. Některé hotely zařizují transfer z letiště dokonce sami, jindy musíte využít taxi. Zážitkem je také cestování na hydroplánu a rozhodně byste si jej neměli nechat ujít!

Měna: rupie

Časový posun: + 3 nebo 4 hodiny, záleží na letní či zimním čase v našich končinách.

Domníváte se, že zrovna na Maledivách je ideální místo, kde by se měla uskutečnit Vaše svatba? Maledivy, neskutečně okouzlující ostrov, rozhodně nebudou špatnou volbou. Neváhejte nás kontaktovat. Začneme společně plánovat a slibujeme, že na svůj velký den určitě nezapomenete!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!