Zavolejte nám na +420 274 771 217

Mauricius

Svatba na Mauriciu

 • Příprava a plánování průběhu svatby na Mauriciu
 • Výběr z těch nejlepších hotelů na Mauriciu
 • Pomoc při zajištění hotelu a letenek
 • Přivítání na letišti s českým tlumočníkem
 • Transfer z letiště přímo na hotel
 • Možnost zapůjčení svatebních šatů a pánského obleku
 • Zajištění oddávajícího
 • Administrativní poplatky v místě obřadu
 • Zajištění svědků na obřad
 • Asistence s úředními dokumenty v angličtině či francouzštině (zajištění apostily a soudních překladů dokumentů)
 • Zaslání oddacího listu do ČR
 • 24hodinová péče od českého delegáta
 • Rozvrh časového harmonogramu v den sňatku
 • Rezervace svatební hostiny v restauraci
 • Svatební dort dle vlastního výběru
 • Vizážistka a kadeřnice v den svatebního obřadu přítomná přímo na hotelu
 • Možnost romantické masáže pro dva
 • Zajištění svatebních květin

Zajištění výletů po ostrově dle Vašich přání.

Otevřít

Mauricius-svatby

Afrika je nespoutaná země, která láká na jednu stranu svou tajemností a na druhou stranu i nebezpečím, které tam může číhat. Pokud nemáte dobrodružnou povahu a přeci se chcete vypravit za svatebním obřadem na druhou polokouli, pak by měla být jasnou volbou svatba na Mauriciu.

Ostrov východně od Madagaskaru Vás nadchne a povznese do takových výšin, že se budete cítit vyvolení k tomu, aby se zde odehrála Vaše svatba. Mauricius charakterizují barvy, rozličné chutě, moře, mír a klid. Ideální prostředí, aby se zde odehrála Vaše svatba na Mauriciu. Prolíná se tu minulost s přítomností, což dává ostrovu jedinečný nádech. Nejen pro překrásné pláže, ale i pro čistou přírodu a přátelské prostředí se sem budete rádi vracet a na svůj velký den rozhodně do konce života nezapomenete. Tato velká událost – Vaše svatba – Mauricius jistě nadchne.

Líbí se Vám Mauricius? Svatby zde jsou perfektní! Věřte nám! Ačkoliv není Mauricius příliš rozlehlým ostrovem, pro svou návštěvu je lepší rozdělit si jej na několik částí. Kde by mohla být nejkrásnější svatba na Mauriciu?

Svatba Mauricius – na severu či na jihu?

Co nabízí Mauricius? Svatby se zde mohou konat takřka kdekoliv! První oblastí, která začala vábit turisty, je právě ta severní. V posledních letech zrekonstruovaný Grand Bay láká na nákupní střediska a nekonečnou zábavu. I moderně může vyhlížet tato svatba – Mauricius má drtivou většinu míst určených pro turisty nově zrekonstruovaných, a proto se můžete těšit na trendy zařízení a očekávaný luxus, který nabízí právě nikdo jiný než Mauricius. Svatby jsou opravdu i díky tomu nádherné! Celkově sever odpovídá požadavkům západoevropských turistů: rušný život, mnoho komerčních prostorů a nekonečná zábava. I když se to na první pohled nemusí zdát, svatba na Mauriciu může přinést i objevování historie. Na severu leží zřícenina panství Balaclava a také zde může odehrát Vaše svatba. Mauricius však spíše než historií oslní současností, neboť právě ta sem přitahuje nejvíce návštěvníků. Mauricius+svatby jsou pro sebe jednoduše jako stvořené! Kromě pohody a klidu se totiž stal symbolem pro luxus, který si však může dovolit téměř každý. Ani svatba na Mauriciu se už nemusí odehrávat jen ve Vašich představách.

Co dále nabízí Mauricius? Svatby se také mohou konat na jihu, ale, jižní a jihovýchodní část se pak od zbytku ostrova dramaticky odlišuje, ale tady by mohla být také krásná svatba. Mauricius má na svém jihu vysoké skály, jež jsou za přílivy bičovány vysokými vlnami. Nachází se zde také korálový útes a celá řada pláží s centrem v Bel Ombre. Svatba na Mauriciu, konkrétně tedy na jihu, jež je charakteristický přírodními krásami, bude rozhodně nezapomenutelná. Není nic krásnějšího než Mauricius. Svatby zde Vám vezmou dech!

Svatba na Mauriciu se často koná i ve východní části, a to hlavně proto, že na jedné straně laguny a zátoky a na druhé vysoké skály, a ty dokáží vykouzlit jedinečnou atmosféru. Život zde plyne pomalu, i díky pohodě, která sálá z krásných pláží a malých vesniček s poetickými jmény. Také v některé z nich se může odehrát svatba na Mauriciu!

Západní a severozápadní Mauricius svatby nabízí ve vodním tempu. Tato část je totiž typická častým výskytem a chovem delfínů. Ti se podél pobřeží vyhřívají ve vodě a Vám se tak naskytne jedinečná podívaná. Vody jsou zde ideální pro mnoho sportů, díky nimž pobyt bude dva v jednom: dovolená i svatba.

Mauricius = svatby snů! Tento ostrov je znám pro svou různorodost, a proto o pár kilometrů od moře narazíte na lihovar, z nějž pochází proslulý rum. A také o něj může být obohacena Vaše svatba, Mauricius je jím známý a co by to bylo za svatbu bez přípitku něčím typicky místním!

Jakmile Vás omrzí pozlátko turistických destinací, můžete se vydat do středu ostrova, kde lze narazit na bohem zapomenuté vesničky, kde se stále ještě drží tradice. I tuto odlišnost nabízí Mauricius! Svatby se zde totiž mohou konat i v klidu! Nenajdete tu moderní restaurace ani divoké párty. Spíše tu můžete obdivovat druhou tvář země. A právě zde se může uskutečnit opravdu netradiční svatba, Mauricius totiž nejsou jen noblesní resorty, ale také venkovský život. Svatba na Mauriciu Vám poodhalí různé stránky ostrova a je jen na Vás, jak moc je budete chtít poznávat. Užijte si i Vy Mauricius! Svatby nabízejí různorodost a krásu!

A pokud byste přeci jen zatoužili po ruchu „velkoměsta," pak by Vaše kroky měly směřovat do hlavního města – Port Louis, kde se také může konat svatba na Mauriciu. Kromě komerčního centra se v jeho okolí nachází i nejstarší dostihová dráha v Indickém oceánu. A také tady, na severozápadním pobřeží, si můžete říct s Vaším drahým „ano." Bude to ale poněkud tradičnější městská svatba, Mauricius svatby nabízí i v mnoho lepších lokalitách. Svatba na Mauriciu se koná totiž především na plážích.

Svatba na Mauriciu – začněte nový život v ráji!
Ostrov se řadí mezi pět top míst, kde se může uskutečnit Vaše svatba. Mauricius patří mezi tradiční líbánkové destinace a hotely jsou připraveny – nabízí speciální balíčky pro novomanžele i snoubence. Mauricius/svatby snů! Obřad pak může proběhnout klasický civilní nebo náboženský. To už záleží jen na Vás, stejně jako výběr místa: na ostrově, na pláži, na zahradě, v altánku... možností je spousta.

Mauricius - svatby a praktické informace
Čeká Vás dlouhý let, svatba na Mauriciu patří mezi ty, kvůli kterým strávíte v letadle moře času. Litovat však nebudete, pro takový zážitek se vyplatí posedět si pár hodin na palubě letadla. Pak už na Vás čeká velkolepá svatba. Mauricius má nejfrekventovanější letiště v hlavním městě, a tak Vaše první kroky povedou právě po tomto Port Louis.

Doprava a Mauricius? Svatby se konají kdekoliv, tudíš je cesta po zemi je bezproblémová (ostatně jako celá svatba). Mauricius je protkán sítí linek hromadné dopravy, které však nejezdí v noci. To se však dá vyřešit taxíky. Lze si pronajmout automobil nebo skútr, pro ty akčnější jsou pak k dispozici kola, na nichž můžete objevovat další krásy ostrova (pozor - jezdí se vlevo). Svatba na Mauriciu vyžaduje ale něco speciálního, protože není nic úžasnějšího než Mauricius! Svatby se mohou konat i ve vzduchu. Proto neváhejte využít možnosti letu helikoptérou!

Kdy by se měla uskutečnit svatba? Mauricius zalévají od dubna do června teplé sluneční paprsky, a proto je vhodné odcestovat v tomto období. Svatba na Mauriciu se může konat i mimo hlavní turistickou sezonu, pamatujte ale, že zimní a letní měsíce jsou zde opačně než u nás. To je zkrátka Mauricius! Svatby zde se konají ale vždy v teple, nebojte! Tropy tak přichází v prosinci až únoru. Nejnižší teploty (kolem 20°C) nastávají v srpnu až v září. Teploty ve vnitrozemí se od pobřežních liší o tři až pět stupňů.

Zdravotnictví je na dobré úrovni, ať veřejné či soukromé. Svatba na Mauriciu ale není bez rizika, proto nezapomeňte na pojištění!

Na závěr několik zajímavostí:

- Je zakázán nudismus

- Dovážet můžete maximálně s 250 gramy tabáku, litrem lihoviny a dvěma litry vína

- Parfém, jenž si vezete s sebou, nesmí mít objem více než 100 ml

Časový posun: + 4 hodiny

Měna: mauricijská rupie

Jazyk: francouzština, angličtina, hindština a kreolština

Svatba na Mauriciu nemusí být jen snem. Rádi Vám pomůžeme se vším, včetně vyřízení víz a následné legalizace dokumentů. Líbil by se Vám Mauricius? Svatby a vše kolem zařídíme! Zajistíme místo a další náležitosti, takže Vy se budete moci soustředit jen a jen sami na sebe. Bezstarostná svatba? Mauricius je dokonalým místem.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!