Zavolejte nám na +420 274 771 217

Oslavte výročí svatby

Každý pár má svůj den a to velmi důležitý den, kdy byla stvrzena jejich láska. Tento den se nazývá výročí svatby. Kromě svatby, výročí hraje prim. Každý rok je potřeba Váš svazek oslavit a připomenout si, že jste spolu už nějaký čas a dost pro sebe navzájem znamenáte. Prožijte romantický víkend a oslavte své výročí svatby v některé z námi nabízených možností. Litovat určitě nebudete!

 Kurzy vaření pro dva v Itálii

 

Zájem o italské jídlo je veliký a kde kdo by se rád naučil vařit aspoň jedno pravé italské jídlo. Buďte jedineční a prožijte se svou drahou polovičkou kurz vaření přímo v Itálii pod vedením špičkových šéfkuchařů. Součástí programů bývá i ochutnávka vín z místních vinařství a semináře, které Vám odhalí tajemství výroby vína. Naučíte se zde vařit jak klasickou, tak moderní toskánskou kuchyni a ze svého stolu tak udělat hotový kulinářský zážitek. Během svého pobytu budete mít i čas prohlédnout si krásy Itálie a památky. Čeká Vás romantický víkend plný dobrého jídla a vína. Itálie je úžasné místo pro konání svateb, výročí svatby je zde ale mnohem krásnější.

 

Mezi nejlepší školy vaření v Itálii patří:

 

Cucina kon Vista ve Florencii, kde vyučuje šéfkuchař Elena Mattei. Tato škola funguje od roku 2001 a je vyhlášena klasickou toskánskou kuchyní. Mají zde vlastní vinařství a olivový háj.

Castello Banfi-Il Borgo v Montalcinu je škola kulinářství otevřená společně s vinařstvím. Kurzy vede údajně nejlepší kuchař Itálie Heinz Beck.

Kuchařská škola v Montepulcianu je umístěna na velké farmě a nabízí mnoho možností. Školu vede dlouholetý učitel italské kuchyně a autor kuchařských knih Pamela Sheldon Johns.

Villa San Michele je škola vaření ve Fiesole. Sídlí v bývalém františkánském kostele z 15. století, samotná škola vaření byla zahájena v roce 2004.

 

 Pohádkový pobyt v hotelu Romantick v Českém Krumlově

 

Nabízíme luxusní romantický víkend v Českém Krumlově v boutique hotelu z 16. století. Můžete si zde užít i svůj svatební den, výročí svatby se tak může stát dnem plným vzpomínek. V hotelu Romantick je 8 komfortně vybavených pokojů, které mají tu zvláštnost, že jsou pojmenované po květinách a v tomto duchu se i nese design jednotlivých pokojů. Romantiku si můžete plnými doušky užít při projížďce na koních či při snídani, která Vám bude servírovaná přímo do postele. Můžete si zde domluvit i romantické přivítání, kdy bude pokoj vyzdoben svíčkami, okvětními plátky a bude připravena láhev šampaňského jen pro Vás dva.

 

 Camel trekking v Maroku

 

Představujete si romantický víkend trochu jinak? A co takhle návštěva pouštní Sahary, která nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků? Představte si sami sebe na hřbetě velblouda, jak kráčíte přes poušť při západu slunce a písek mění svoje barvy. Kolem Vás není nic a jediný zvuk, který můžete slyšet, jsou kroky velblouda v měkkém písku. Můžete prozkoumávat duny Erg Chebbi u Merzouga, které jsou považovány za největší a nejokázalejší písečné duny v Maroku či můžete prozkoumat duny Erg Chigaga na jihu Maroka a projít přes pohoří Atlas. Saharská poušť nabízí originální arabské dobrodružství. Existuje celá řada treků na velbloudech, od jednodenního výletu po dvoutýdenní expedici. Camel Trekking provozuje a organizuje místní průvodce Omar, který má mnoho zkušeností s pouští a je chovatelem velbloudů, u kterých žije od malička a odpoví Vám na jakékoliv otázky. Můžete si být jistí, že se nebudete nudit, když prožijete takto výročí svatby.

 

Rozmazlujte se v rakouských lázních a zažijte romantiku pod hvězdami

 

Rakousko je jak stvořené pro romantický víkend pro dva. Nechte se hýčkat a užívejte si přítomnost toho druhého! Na tělo i ducha má blahodárný účinek nejen alpský vzduch, bylo zde zřízeno několik Wellness hotelů, které se specializují na relaxaci a odpočinek. Blahodárné lázně odplavují stres i bolest a zlepšují výkonnost, posilují vnitřní harmonii a duševní vyrovnanost. Mezi nejoblíbenější patří hotel Übergossene Alm, který se nachází pod horským masívem Hochkönig. Jenom samotný výhled je zde fascinující, na jedné straně sněhem pokrytá příroda a na druhé straně zelené lesy a pastviny.
Pokud chcete zažít pohádkovou noc pod hvězdami, doporučujeme Salcbursko a údolí Gasteiner Tal. Čeká Vás nocleh pod širým nebem na útulné dvoj-posteli uprostřed zahrady. Váš romantický víkend a jeho atmosféru podpoří i gurmánská večeře a snídaně pro dva se sektem. Přeneste se znovu do zážitků z Vaší svatby. Výročí svatby zde bude opravdu romantické. Romantické pobyty také nabízí White Horse Inn, což je perfektní útočiště pro romantické procházky ve dvou kolem horských jezer. Po procházce si můžete odpočinout při jedné z mnohých lázeňských procedur pro dva, které místní hotel nabízí a užít si tak relaxaci, kterou si zasloužíte.

Oslavujte stylově – pijte celý víkend šampaňské ve francouzském Champagne

Přemýšlíte, jak potěšit svoji polovičku na výročí svatby? Chtěli byste svou lásku zahrnout šampaňským? Co takhle zkusit opravdový Deluxe Champagne víkend?
Nabízíme několik možností:
Budete mít šanci ochutnat to nejlepší šampaňské z La Grande Dame Veuve Clicquot a kromě toho Vás čeká i soukromý výlet na Moët Chandon, zde ochutnáte kultovní Dom Perignon Champagne. Tento romantický víkend obsahuje i gurmánský zážitek, který samozřejmě bude doplněn šampaňským.
Deluxe Champagne víkend v Dom Perignon a la Grande Dame obsahuje podívanou, jak se vyrábí šampaňské. Navštívíte jeden z nejprestižnějších domů Veuve Clicquot se sídlem v centru Remeše. Zde se Vám naskytne pohled na milióny lahví šampaňského při zrání, což Vám jistě sebere dech. Lahve se uchovávají ve sklepích (některé z nich byly vyhloubeny už Římany). Dále Vás čeká taktéž návštěva Moët Chandon a s ním spojená ochutnávka.
Další možností je navštívit Champagne Ruinart, tedy nejstarší Champagne dům. Prohlédnete si sklepy, které jsou jako jediné klasifikovány jako významné kulturní památky. Také nabízíme prohlídku rodinné vinice ve Vineyard.

Ledový hotel ve Švédsku

Takový romantický víkend jen tak někdo nezažije a to Vám garantujeme. Ledový hotel byl poprvé postavený v roce 1980 a od té doby se staví rok co rok každou zimu. Nachází se 120 kilometrů od polárního kruhu. Toto není výmysl, ač je to neuvěřitelné, hotel je opravdu postaven celý z ledu. Každý rok má hotel nový design a obvykle zabírá prostor 53.700 stop. Je zde použito více jak 4000 tun ledu a obvykle hotel obsahuje 60 pokojů. Z ledu je zde opravdu vše i židle či lůžka. V baru se podává mnoho koktejlů (samozřejmě) ve sklenicích z ledu. Chodbu zdobí mnoho ledových soch, které najdete po celém areálu. Dále je tu i sauna, divadlo a ledová kaple, kde se konají samotné svatby, výročí svatby, křtiny i jiné ceremonie. Užijte si výročí právě zde!

Už víte, jak by měl vypadat Váš romantický víkend k oslavě výročí?

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!