Zavolejte nám na +420 274 771 217

Příprava a průběh svatby v zahraničí

Pokud jste se rozhodli uspořádat svatbu v zahraničí, je pro nás na prvním místě, abyste byli spokojeni a prožili jste neočekávaně krásný zážitek, který se nikdy nevymaže z Vašich srdcí a nadosmrti na něj budete s úsměvem vzpomínat. Jsme rozhodnuti pro Vaši svatbu udělat vše, co si budete přát, a jsme připraveni připravit komfort, který si zasloužíte. Snažíme se řídit heslem: Nic není problém, a proto se nebojte vyslovit jakákoliv přání a my zapracujeme na tom, abychom Vám je mohli splnit a Váš sen se stal realitou. Jde nám o Vaše pohodlí a bezproblémový obřad, který připravíme dle Vašich potřeb a přání. Nebojte se vyslovit svoje nároky. Svatební obřady v zahraničí jsou naši prioritou.

Svatba v zahraničí znamená mnoho práce už u nás v České republice. Na první pohled se možná zdají nároky zdlouhavé, ale naše firma Vám pomůže a udělá vše proto, aby tyto přípravy proběhly hladce a bez komplikací. Všechny destinace, které pro svatbu v zahraničí nabízíme, máme do detailů prozkoumané, tudíž víme, co nabízíme. Naše nabídka zahrnuje ubytování v těch nejhezčích a nejromantičtějších hotelech, apartmá Vám připravíme na míru, stejně tak jako jídelníček. O celém průběhu svatby Vám poskytneme maximum informací a uděláme vše, aby se nemohl vyskytnout jediný zádrhel. Každá svatba je velkým nárokem na psychiku člověka a to se nemusí konat v zahraničí. Vy budete pracovat s profesionály, kteří nedopustí sebemenší pochybení. Pokud se svěříte do našich zkušených rukou, nebudete litovat a hlavně si ani nevšimnete nějakého problému, protože se žádný nevyskytne. Vaši svatbu, ať to bude svatba u moře či nikoliv připravíme podle Vašich požadavků, jak délku pobytu, tak ubytování, program, místo sňatku, hostinu, květiny, přípravu nevěsty, hudbu, atd. Čeká Vás svatba v ráji.

Pokud je Vaší volbou svatba v zahraničí, je nejlepší vybírat destinaci i termín zhruba půl roku před samotnou cestou a to kvůli tomu, abyste stihli zajistit všechny potřebné dokumenty, které je nutno před obřadem vyřídit. Seznam těchto dokumentů naleznete na našich stránkách, ale my je s Vámi samozřejmě probereme i osobně a pomůžeme Vám s jejich vyřizováním. Svatební obřady v zahraničí se obvykle konají v pracovní dny, ale opět záleží na vybrané destinaci, v některých zemích je možné domluvit se úřady i na víkend či dokonce svátek.

Po příletu do destinace Vás bude čekat náš svatební koordinátor, který Vás dopraví do hotelu. Proberete s ním všechny detaily, jež je důležité vyřídit před svatbou. Zkontroluje s Vámi všechny potřebné dokumenty a pomůže vyřešit případné nesrovnalosti. Nemusíte se bát položit jakoukoliv otázku či vyslovit svoje přání. Svatební koordinátor je zde od toho, aby Vám pomohl se vyhnout případnému stresu, který k přípravám svatby většinou patří. Vy si užíváte svůj svatební den na pláži a my zařizujeme vše potřebné kolem. S pomocí koordinátora si můžete vybrat i konkrétní místo, kde se bude obřad konat. Probere s Vámi také svědky, které je možné i na místě zařídit, pokud s Vámi nejedou Vaši vlastní.

Přílet do Vámi vybrané destinace, kde se svatba uskuteční je ve většině případů 2 dny před obřadem, ale délku pobytu po obřadu si můžete zvolit libovolně sami. Detailní přípravy, do kterých patří kadeřnice, kosmetička či květinářka se vyřizují až na místě, opět Vám doporučíme profesionály, se kterými jsme již spolupracovali a byli s nimi spokojeni. Vždy si budete moci vybrat z více variant.

Samotný obřad probíhá buďto v jazyce dané země či v angličtině a proto Vám nabízíme tlumočníka, který Vám bude k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Svatební obřad na místě, které si vyberete, trvá většinou méně než půl hodiny. Je na Vás, zda bude součástí obřadu i řečení svatebních slibů. Poté probíhá klasicky výměna prstýnků, polibek, zápis do úředních knih a přípitek. Pokud při obřadu požadujete nějakou zvláštnost, promluvte si o ní s koordinátorem a ten Vám poradí, jak postupovat.

Jaký bude Váš program po obřadu, je jen na Vás. Zvolíte-li si romantickou večeři na pláži při západu slunce či plavbu na jachtě, nebo pokud hodláte zbylý čas strávit v soukromí ve Vašem apartmá. Hodláme plně respektovat Vaši jedinečnost a to ve všech směrech.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!