Zavolejte nám na +420 274 771 217

Řecko

Jih Evropy přitahuje Čechy jako magnet. Zamilovali jste si ale některou z dovolenkových destinací natolik, že byste zde chtěli uspořádat svatbu? Mezi ta nejoblíbenější místa, kam si páry odjíždí říci své „ano," patří bezesporu Řecko. Právě tady jsou ideální podmínky pro takové chvíle. Svatba v Řecku nabídne romantické pláže i západy slunce, volnost, divoké party a to vše v pozadí s úchvatnou atmosférou historie.

Svatba v Řecku je dostupná a navíc Vás nečeká žádné zdlouhavé cestování napříč časovými pásmy. Svatební obřad, jaký vídáte snad jen na fotografiích v časopisech a o němž tajně sníte, bude mít jako kulisu bohatou řeckou historii a obřad se může konat třeba i s některou z významných památek v zádech. Kolébka evropské civilizace se vyvíjela po staletí, která zanechala na tváři země mnoho stop. Jak už to tak bývá, na některé se vzpomíná lépe než na jiné. Ovšem nebýt tohoto vývoje, dnes by na Balkánský poloostrov nemířily davy turistů, aby obdivovaly unikátní památky, krásnou přírodu a v neposlední řadě i pověstné mýty. Svatba v Řecku v takovém prostředí bude nezapomenutelná!

Pakliže by se podle Vás měla svatba v Řecku odehrát spíše na jedné z krásných písečných pláží, rozhodně to není problém. Jaká nevěsta by byla krásnější než ta, jež bude zalita horkým řeckým sluncem?

Stát v jihovýchodní Evropě není potřeba nijak zvlášť představovat. Kolébka civilizace, kde si dnes užijete netušeného luxusu, ať už se rozhodněte pro svatební obřad, líbánky nebo jen dovolenou. Země významných myslitelů se skládá z pevninské části a mnoha (cca šest tisíc) přilehlých ostrovů a ostrůvků, na nichž se může koná Vaše svatba v Řecku. Země je oblíbená i proto, že neláká jen na prosluněné pláže a moderní letoviska. Nechybí ani překrásná příroda. Hory totiž zabírají přibližně 80% povrchu a Řecko se tak řadí mezi nejhornatější území v Evropě. Ve střední a východní části se můžete kochat pohledem na příkré svahy a na ně navazující kaňony. Svatba v Řecku v přírodě vypadá také lákavě, ne že ne...

Svatba v Řecku -  kultura i relaxace

Rozmýšlíte se, které místo bude nejlepší? Začněme třeba městy. Ta jsou velmi dobře přístupná, přátelská a moderní. To vše v kombinaci s historickými budovami, muzei, archeologickými nalezištěmi a zároveň místy jako stvořenými pro nákupy a noční život.

V roce 2004 se v Řecku konaly Olympijské hry, jež výrazně zasáhly do života hlavního města. Athény se během několika měsíců znatelně proměnily. Vylepšena byla dopravní infrastruktura, vznikly nové parky a náměstí, vznikla nová sportovní zařízení a stadiony. Olympiáda ovlivnila kromě Atén i další města - Thessaloniki, Patras, Heraklion a Volos Revamped, která byla zrekonstruována a důkladně uklizena. Svatba v Řecku, tedy konkrétně v některém z větších měst, rozhodně nebude špatnou volbou.

Pro ostrovy hovoří fakt, že svatba v Řecku dostane zcela jiný romantický rozměr. Členité pobřeží je pro Řecko charakteristické a je součástí jeho tradice i kultury. Zahrnuto je 6000 ostrovů rozložených v Egejském a Jónském moři, z nichž je 227 obydleno – to je evropský unikát. Svatba v Řecku na jednom z ostrovů se nezapomenutelně vryje do paměti novomanželů už jen pro úžasnou atmosféru. Chráněné zátoky, jeskyně na pobřeží, písečné pláže s dunami, oblázkové pláže nebo strmé skály dotvoří jedinečnou kulisu, dokonalou proto, abyste zde stvrdili svoji lásku.

K Řecku jednoznačně patří kultura. Turisté vyhledávají nejen pláže, bazény a restaurace, ale také muzea. Mezi pět nejoblíbenějších patří The Acropolis Museum, Archeologické muzeum v Delfách, Národní archeologické muzeum, Herakleion Archaeological Museum a Palace of the Grand Master  na Rhodosu. Svatba v Řecku tedy může být obohacena i o takové zážitky!

Pokud ale patříte spíše mezi ty, kdo odpočinek tráví aktivně, pak byste z malebných městských uliček měli zamířit do přírody. Nazujte pohorky a vzhůru za dobrodružstvím, svatba v Řecku se může ubírat i tímto směrem! Dříve či později narazíte na některý z krásných mostů, po nichž se dostanete dál od civilizace, mezi ojedinělou faunu a floru. Pod jediným a tak i nejvyšším a nejstarším obloukovým mostem se lze projet i na kajaku či raftu. Oblíbená je také promenáda kolem jezera Pamvótis spojená s výtečným obědem v téže oblasti.

Při túrách je možno vykoupat se v některém lesním jezeře, což je možná trochu opomíjená řecká tvář. A navíc – i zde se může odehrát svatba v Řecku. Při výpravách můžete objevit ruiny města Osdína, jehož historie sahá až do byzantské doby, stejně jako celou řadu starých klášterů.

Jako jeden z nejpůsobivějších zážitků bývá popisován jachting. Nejen v červnu až do září, kdy se na jih vydává většina populace, ale hlavně v lednu, období tzv. krátkého léta. To je ten správný čas, kdy oceníte krásu přírodních scenérií, malebných vesniček, archeologických lokalit i krajinou schovanou pod borovicemi. Čisté a klidné vody podél pobřeží jsou ideálním místem i proto, aby se třeba na palubě jachty odehrála Vaše svatba v Řecku.

Řecko, jakožto země, kde se zrodila olympijská myšlenka, je sportu zaslíbené. Kromě vodních sportů si můžete užívat i kvalitních golfových hřišť, tenisu, volejbalu nebo basketbalu. Možná by stála za zavážení i návštěva některé ze sportovních událostí, jejichž atmosféra se s těmi českými nedá srovnávat ani vzdáleně...

Svatba v Řecku – praktické informace

Aby svatba v Řecku proběhla bez komplikací, vše běželo podle plánu a Vy měli čas si užívat nejen jeden druhého, ale také odpočinku, nechte vše na nás. Zařídíme potřebné formality a svatební obřad vyšperkujeme do detailů. Odpadnou Vám starosti s letenkami, rezervací hotelu, formalitami nutnými pro obřad i následná legalizace dokumentů pro naše území. Svatba v Řecku není žádná věda a je Vám blíže, než si myslíte. Přestaňte jen snít o lehkých svatebních šatech a nohách zabořených do písku!

 

Víza a vstup do Řecka: svatba v Řecku se obejde bez víz

Jazyk: oficiálním jazykem je řečtina

Měna: Euro

Doprava: do Řecka se nejjednodušeji dostanete letecky; v zemi a na ostrovech pak fungují půjčovny automobilů a výlety si tak užijete nejlépe. Fungující je také autobusová a vlaková doprava, mezi ostrovy pak samozřejmě lodní.

Zdraví: vše usnadňuje to, že se také jedná o stát Evropské unie. K základnímu ošetření tak stačí karta pojištěnce. Účty po případném ošetření uschovejte. Před odjezdem není potřeba žádné speciální očkování.

Dostává svatba v Řecku reálné obrysy? Pak nás neváhejte kontaktovat a společně ji naplánujeme. Poté už vše zůstane na našich bedrech a Vy si budete užívat jedinečného pocitu nevěsty a ženicha!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!