Zavolejte nám na +420 274 771 217

Saint Martin

Kde bude nejlepší svatba? Karibik je jasná volba. Pak už se jen rozhodnout, na který z ostrovů si odletíte říct „ano," a kde strávíte romantické líbánky. Karibik a jeho pohádkové pláže si zamilujete. Dopřejte si místní lahůdky, objevujte nedotčené pláže a užívejte si kosmopolitní atmosféry s typickým karibským drajvem. Úžasná bude i svatební cesta. Karibik, konkrétně ostrov Saint Martin, nabízí totiž tři různé kultury na rozloze 37 kilometrů čtverečních, což jinde nenajdete!

Vyžaduje to důkladné plánování – svatba a svatební cesta Karibik zahrnuje jen jednou za život. Tak proč zrovna Saint Martin? Důvodů se najde spousta. Největší výhodou je bezpečnost, takže se nemusíte obávat vysoké kriminality. Místní obyvatelé jsou přátelští a turistů si váží, neboť vědí, že právě cestovní ruch patří mezi důležité příjmy země. Zdejší kultura je velmi blízká té naší evropské, stále si ale zachovává karibský ráz a to navíc s typicky americkým komfortem. Je to místo pro dokonalé líbánky, Karibik lepší místo prostě nenabídne. Stejně tak i svatba. Karibik a jeho okolí brázdí mnoho luxusních lodí, co takhle na palubě některé z nich složit manželský slib?

Svatební cesta – Karibik nabízí kus ráje pro každého. Užijete si duty free nákupů i bujarého nočního života. Vyhlášené jsou i zdejší restaurace nabízející to nejlepší z karibské kuchyně. Líbánky Karibik udělá skutečně výjimečné. Stejně tak si místních klubů užijte, pokud zde bude Vaše svatba. Karibik umí žít!

Je těžké uvěřit, že na tak malém území se nachází na 37 pláží. Ty jsou rozděleny (stejně jako celé území ostrova) mezi Francii a Holandsko. Snadno najdete odlehlá místa, kam nedoléhá turistický ruch a jsou tak ideální proto, aby se tam uskutečnila Vaše svatba. Karibik je jako stvoření pro sňatek na pláži! Na pláži může být strávena i Vaše svatební cesta. Karibik však nabízí mnohem více a vyplatí se jej poznat důkladněji. Na ostrově Saint Martin žije na 80 národností bez konfliktů a zbytečných potyček, ostrov se tak řadí mezi nejvíce kosmopolitní území na světě. Taková poklidná atmosféra se hodí i pro líbánky. Karibik je pro svou romantickou stránku vyhledávaný!

Saint Martin se vyznačuje poměrně vysokou životní úrovní. Proto se sem rádi vrací turisté ze všech koutů. Prostředí si totiž zamilujete a ve vzpomínkách tak zůstane nezapomenutelná svatba. Karibik a jeho atmosféra vyčarují dokonalý zážitek.

Stejně tak i pokud se vydáte na líbánky (Karibik patří mezi TOP místa) a koneckonců ani pořádná svatební cesta Karibik ze svého plánu nevynechá!

Hlavní město se nachází v holandské části ostrova a je jím Philipsburg, není ovšem tím největším městem na ostrově. Kombinuje historickou stránku s moderním stylem života, a tak nedaleko významných budov najdete luxusní butiky se zbožím z celého světa. Také tedy o nakupování může být obohacena Vaše svatební cesta. Karibik moc takových příležitostí nenabízí a tak se na Saint Martin sjíždí výletní lodě z celé oblasti. I v hlavním městě se může uskutečnit Vaše svatba, Karibik však nabízí lákavější místa.

Romantické líbánky Karibik obohatí o nádherné scenérie a třeba zrovna ze Saint Martin je krásný výhled na dva blízké ostrovy: na horizontu tyrkysového moře můžete za příznivého počasí zahlédnout Svatý Kryštof a Montserrat. S takovým výhledem se může uskutečnit i Vaše svatba, Karibik je totiž území s téměř stále kvalitním počasím. Ani deštěm ale nebude zničena Vaše svatební cesta, Karibik je půvabný i po sporadickém dešti a s loužemi!

Co se týče turistické sezony a období dešťů, máme pro Vás dobrou zprávu: svatební cesta Karibik vždy zastihne v té nejlepší formě. Žádné typické období se zhoršeným počasím tu nečekejte, ostrov je celoročně zalitý sluncem. Jen v únoru se teploty dle průměru mohou pohybovat těsně nad dvaadvacítkou. Prosluněná svatba Karibik učiní nezapomenutelným... I Vaše líbánky Karibik zalije pohodovou atmosférou a slunečními paprsky, při nichž si můžete užívat jednu z mnoha zajímavých aktivit.

Pro milovníky vodních radovánek je Saint Martin doslova ráj a čeká jej aktivní svatební cesta. Karibik celkově nabízí neobyčejné zážitky, kterých si můžete užívat i zde. Plachtění, surfování, eakeboarding, kite surfing a mnohé další aktivity mohou naplnit třeba i Vaše líbánky. Karibik a jeho průzračná voda k tomu mají nejlepší předpoklady. V případě svatebního dne by to chtělo přeci jen něco více relaxačního. Takovou aktivitou může být třeba projížďka na koních po pláži nebo projížďka luxusní jachtou, na níž se dokonce může odehrát Vaše svatba. Karibik v zádech a po boku Váš drahý – ideální vkročení do nového života!

Pro ty, kdo by chtěli poznat i kulturu místa, jsou připraveny mnohé galerie a muzea. Ve městě pak můžete zůstat až do večera a užít si pak jednu ze skvělých párty! Ulice pulzují hlavně díky turistům, kteří touží po zábavě a podle toho to tak i vypadá. Zábava a svatební cesta Karibik, to k sobě jednoduše sedí.

Odcestujete-li na líbánky, Karibik a jeho obyvatelé Vám je mohou obohatit na každém ostrově o některý z karnevalů. To se týká i Saint Martin, kde se pořádají dokonce dva karnevaly – na každé straně ostrova jeden. Oslava života se spousta jídla, pití za zvuku hudby na každém rohu Vás bude doprovázet na svatební cestě! Karibik je prostě místo, které Vás přinutí cítit se šťastně.

Zmínit bychom se měli také o místní kuchyni, která nesmí chybět u svatebního menu. Jejím základem jsou samozřejmě ryby, ale také tradiční francouzská jídla nebo chilli. Vyhlášený je i zdejší rum, bez něhož se neobejde žádná svatba. Karibik je jím proslulý.

Svatba – Karibik romantice zaslíbený

Ať už svatba nebo jen svatební cesta, Karibik a hlavně Saint Martin je místem pro takové události jako dělaným. Pro svou evropskou tvář je mnohým párům velmi blízká, a přitom zde cítí i spoustu toho karibského a domácího. Svatební den i líbánky Karibik obohatí o spoustu zážitků. Ostrov má pro tyto příležitosti bohaté zázemí: může se odehrát na pláži, v některé z překrásných zahrad, na jachtě či výletní lodi nebo přímov některém z letovisek. Jen je třeba nahlásit svatbu měsíc dopředu, což zařídíme za Vás, stejně jako další náležitosti. Vy si tak můžete užít velký den i následující líbánky Karibik.

Měna: Euro, Nizozemsko-antilský gulden, lze platit i americkými dolary

Jazyk: dánština, angličtina, francouzština (dále také španělština, kreolština a papiamento)

Zdravotnictví: nezapomeňte na pojištění! Zdravotní péče na ostrově je kvalitní.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!