Zavolejte nám na +420 274 771 217

Itálie - Sardinie

Mezi nejkrásnější místa pro dokonalou svatbu patří i Sardinie. Svatba na tomto překrásném ostrově, láká právem mnoho párů. Najdete tu dlouhé pláže karibského typu, mnoho divokých útesů a samozřejmostí je i průzračné moře. Svatba na Sardinii ale nemusí být jen na pláži, můžete se také vydat svůj den oslavit do nádherných vysokých hor, kterých je na tomto ostrově více než dostatek.

Sardinie je součástí Itálie, svatba na tomto ostrově tak má úžasnou atmosféru, která ale skrývá i něco odlišného a vzdálenějšího. Budete mít najednou pocit, jako byste se ocitli někde daleko na jiném kontinentě. Chuť dálek tak dostane i Vaše svatba, Sardinie ji totiž promění v neobyčejnou slavnost, na kterou budete léta vzpomínat.

Co všechno skrývá tajemná Sardinie? Svatba na tomto ostrově může být velmi různorodá, najdete tu překrásné písečné pláže i turistická střediska, která jsou svatbu v zahraničí jako dělaná, ale také tu jsou divoké útesy a opuštěné pláže, kde můžete být při svém nejdůležitějším okamžiku v životě úplně sami! Svatba na Sardinii může také probíhat v jedné z malých vesniček ve vnitrozemí, kde místní obyvatelé žijí v poklidném tempu, a kde si můžete užívat neskutečnou krásu hor.

Pokud Vás ale spíš láká typická prosluněná Itálie, svatba se také může konat na jedné ze Sardinských pláží. Určitě Vás zaujme Cala Luna neboli Měsíční zátoka, což je pláž ve tvaru půlměsíce vzdálená asi 5 kilometrů od střediska Calla Gonnone, jenž je dostupná pěšky po útesech nebo se sem dostanete lodí. Zde Vás zajisté čeká úžasná svatba, Sardinie ale nabízí mnohem víc.

Dalším úžasným místem je karibská pláž Riso, kterou naleznete na jihovýchodním cípu ostrova u městečka Villasimius, kde je to nejlepší z celé Sardinie! Svatba také může být uspořádána na jedné z nejkrásnějších pláží La Pelosa, která patří mezi místní skvosty.

Svatba na Sardinii Vás zláká svou nedotčenou přírodou, ale i divokostí, kterou nabízí až 40 metrů vysoké útesy. Užijete si tu skvělé potápění, šnorchlování i rybolov, kromě jiného uvidíte i delfíny. A to není vše, co nám nabízí tato úžasná část Itálie, svatba se může konat i v hlavním městě Sardinie, které nese název Cagliari. Na Sardinii se krom jiného může konat i aktivní svatba, Sardinie totiž nabízí velmi atraktivní golfová hřiště, která patří mezi světovou špičku. Dokonalý prožitek hry ve spojení s klidem a úchvatným mořem nabízí pobřeží Costa Smeralda, které je oblíbeným centrem Sardinie. Svatba plná luxusu a exkluzivity může být i ve vyhlášeném městečku Porto Cervo, které je nedaleko zmiňovaného Smaragdového pobřeží. Svatba na Sardinii vždy zaručuje zážitek s nádechem třpytivě modrého moře, a právě proto byste nad tímto lákadlem měli zamyslet i Vy!

Pokud se Vám líbí Itálie, svatba v srdci Sardinie je tou nejlepší možností. Sardinie je velmi romantický ostrov, který nadchne každého milovníka bílých pláží! Pulzující města nabízí zajímavou historii, ale i vynikající jídla! Nečeká Vás nic jiného než dokonalá svatba, Sardinie Vás doslova pohltí svou atmosférou. Můžete se stát i součástí místních častých oslav a festivalů, které se konají v každé zdejší vesnici. Tyto tradice jsou ideální atmosférou pro svatební oslavy. Je jen na Vás, zda se Váš svatební obřad bude konat uprostřed Sardinie, svatba dostane tedy nádech místních tradic, nebo zda zvolíte oblíbenou svatbu na pláži. Také zmiňované útesy a hory jsou velmi vyhledávanými místy pro svatební obřady.

Svatba na Sardinii má kouzlo nezničitelného, romantického a velmi pevného svazku. Uznejte sami, že není nic úchvatnějšího a živějšího než Itálie, svatba konaná v těchto končinách bude mít nezapomenutelný říz a bude tím správným krokem do nového společného života. Ať už je Vaším snem soukromá nebo obrovská bujará svatba, Sardinie je tím správným místem, kde vyslovit svůj novomanželský slib. Tento Italský ostrov slibuje radost, pokoru a lásku.

Úžasná místa a silné pocity, to je Sardinie! Svatba snů se nemůže konat nikde jinde než právě zde ve fascinujících scenériích, které jsou podtrženy nedotknutelnou přírodou a místním osobitým kouzlem!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!