Zavolejte nám na +420 274 771 217

Seychely

Svatba na Seychelách

 • Plánování a zajištění správného průběhu svatby na Seychelách

 • Rezervace místa oddání ve svatební síni či přímo na pláži

 • Zajištění oddávajícího

 • Česká tlumočnice přítomná během celého svatebního obřadu

 • Asistence s úředními dokumenty v ČR (zajištění apostily a soudních překladů dokumentů, zaslání do Seychel)

 • Asistence s úředními dokumenty v angličtině

 • Zaslání seychelského oddacího listu do ČR

 • Přítomnost českého svatebního koordinátora po celý pobyt v zahraničí

 • Fotograf svatebního obřadu

 • Přeprava pro klienty

 • Přípitek na pláži a slavnostní večeře pro novomanžele

 • Délka pobytu je jen na Vás
 • Vybírejte z velkého množství hotelů
 • Neomezený počet kontaktů

Květinová výzdoba pláže či síně.

Otevřít

O vdavkách ve stínu palem v exotické destinaci už nemusíte jen snít. Luxus snadno dostupný i pro Vás, to jsou ostrovy na východ od Afriky v nejteplejším oceánu - Seychely. Jak zní oficiální heslo země, jedná se o jiný svět. Vyzkoušet to můžete na vlastní kůži, když se zde bude konat Vaše vysněná svatba. Seychely se skládají celkem ze 115 ostrovů a ostrůvků, jež můžete začít objevovat. Ideální příležitostí k tomu bude i svatební cesta. Seychely Vás dostanou!

Souostroví v Tichém oceánu si zaslouží ke slovu krása přívlastek „legendární." Ostrovy v severovýchodní části jsou tvořeny masivními žulovými skalisky, zatímco zbytek představují ploché korálové atoly. Obydlena je pouze necelá třetina pevniny – 33 ostrovů, přičemž většina populace se soustřeďuje v okolí hlavního města Victorie na ostrově Mahé. V centru dění i mimo něj se tak může uskutečnit romantická a zároveň exotická svatba. Seychely nabízí pro turisty perfektní služby a proto si návštěvu této země rozhodně užijete. Prvotřídní bude i následná svatební cesta.

Seychely byly objeveny arabskými kupci, jako první Evropané se zde v 16. století objevili Portugalci. Až v 18. století však zemi začala kolonizovat Francie a jak to tak bývá, dlouho na sebe nenechala čekat ani Británie a kvůli strategické poloze ostrova o něj usilovala taktéž. V současnosti jsou Seychely jen členem Britského společenství národů, jinak jsou samostatné. Můžete tedy poděkovat rozpínavým Evropanům za objevení tohoto ráje na zemi, díky nim se zde bude moci konat Vaše svatba. Seychely Vás očekávají s otevřenou náručí. Jedinečná bude i svatební cesta, Seychely jsou velmi přátelskou zemí!

Dle historie je jasné, že obyvatelstvo tvoří převážně míšenci. I oni se budou snažit, aby z Vaší návštěvy byla nezapomenutelná svatba. Seychely a jejich obyvatelé se vyznačují pohodou, klidem a přívětivostí. Abyste je lépe poznali, lepší bude delší svatební cesta. Seychely mají totiž zajímavou kulturu, která stojí za zastavení a bližší poznání. Mix národů, ras a náboženství nelze totiž poznat během pár dnů. I tím bude ovlivněna Vaše svatba. Seychely se odlišují totiž i co se týče tance a hudby, což rozhodně na oslavě Vaší lásky nesmí chybět.

Místní umělci se vyžívají v multietnické hudbě a jistě je potěší, když bude jejich tóny zaplavena právě Vaše svatba. Seychely se mohou chlubit kreolskou hudbou a tancem, jež má kořeny v Africe. Tradiční rytmy rozproudí každou událost, bohatší o ně může být i svatební cesta.

Seychely mají i typickou architekturu. Styl starých domů se strmými střechami je přizpůsoben pohodlnému životu v tropické oblasti. Najdete zde hotely a příbytky s britskou i francouzskou stopou. Takové bydlení se ideálně hodí pro příležitosti, jakou bude i Vaše svatební cesta. Seychely nabízí návštěvníkům prvotřídní komfort. Rekonstrukce zařízení probíhají až v posledních letech, proto se můžete těšit na zánovní prostory, kde se může odehrát i svatba. Seychely kromě hotelů nebo penzionů nabízí ubytování i v soukromí, ve vilách, v přírodě či na lodích.

Kdy je nejlepší doba, aby se uskutečnila Vaše svatba? Seychely jsou celoročně obdařený tropickým počasím. Je tedy jedno, kdy se uskuteční Vaše svatba či svatební cesta, Seychely nabídnou při každé návštěvě sluncem zalité pláže. Některé aktivity však lze provádět jen v určitých měsících. Všeho do sytosti si užijete v květnu až září, rybaření pak naopak v říjnu až dubnu. Z jara můžete sledovat hnízdění vzácného ptactva, v říjnu naopak můžete zavítat na festival o podmořském světě. Je jen na Vás, kdy se odehraje svatební cesta, Seychely si pokaždé užijete. Mezi nejoblíbenější aktivity patří potápění, plachtění, turistika nebo surfování.

Oblíbenou aktivitou je i takzvané Island hopping, tedy cestování mezi ostrovy. Každý z nich má vlastní historii, geografii a charakter. Obdivovat tak stihnete žulové ostrovy nebo exotická zákoutí. Pohybovat se budete pomocí letadel, trajektů, ale třeba i helikoptéry! Nejlépe si tak vyberete romantická a stylová zákoutí, kde se uskuteční svatba. Seychely jich mají opravdu mnoho. Prodloužit se díky Island hoppingu může i svatební cesta. Seychely a přilehlé ostrovy neprozkoumáte jen tak! Vyráží se z jednoho ze tří hlavních ostrovů: z Mahé, Praslin či La Digue.

Na ně míří nejvíce návštěvníků. Mahé s hlavním městem Victoria navštívíte pravděpodobně jako první. Neměli byste minout katedrály, zmenšeninu Big Bena nebo místní trh. Právě v katedrálách se odehrála již nejedna svatba. Seychely jsou ale vyhledávanější spíše pro obřady na plážích, jež se mohou uskutečnit i na dalších ostrovech.

Užívat si můžete i bohaté přírody. Díky izolaci od pevniny si zachovala spoustu ojedinělých rysů a přežívají zde opravdu exotické druhy nejen zvířectva, ale i flóry. Některé obrovské druhy želv nebo palmové pavouky můžete spatřit jen tady. Při potápění se pak ponoříte do jiného světa, který Vás taktéž okouzlí. Navíc pod vodou s těmito němými svědky to bude ještě originálnější svatba. Seychely a jejich příroda Vás okouzlí. Možná Vám nebude stačit jedna svatební cesta. Seychely Vás jistě přivítají rády znovu.

Za zmínku stojí i zdejší kuchyně a speciality, o něž může být obohacena i Vaše svatba. Seychely, jak již bylo zmíněno, jsou směsicí mnoha kultur a to se odrazilo i ve stravě. Čínský, indický, africký i evropský vliv je jasně čitelný. Převažují ryby a mořské plody, z nichž se připravuje mnoho specialit. Kupříkladu chobotnice na kari, polévky z korýšů či různě marinované ryby. Vaše kroky mohou vést i na jeden z místních trhů, kde se prodávají někdy až netušené chuťovky. Plná místních dobrot může být i Vaše svatební cesta. Seychely Vás mile překvapí i co se pokrmů týče.

Svatba Seychely – praktické informace

Svatba či svatební cesta Seychely bude romantickým zážitkem, na který budete vzpomínat ještě dlouho. Přípravy Vám nebude znepříjemňovat ani očkování, neboť na ostrovech nehrozí malárie. Potrápit Vás tak mohou jen klasické problémy, jako na každé dovolené. Pro případ nutnosti návštěvy místního zdravotnického zařízení Vám vyřídíme připojištění, takže se o nic nemusíte starat. Zdravotní péče je na dobré úrovni.

Při cestě na ostrov budete nuceni několikrát přestupovat. Letecké spojení je však dobré, i tak Vás ale čeká dlouhá svatební cesta. Seychely mají nejfrekventovanější letiště v hlavním městě Victoria. Nachází se zde i velký přístav, z něj je exportována většina vývozních artiklů. Vyplouvají odsud i luxusní lodě a jachty, na jejichž palubě se může uskutečnit svatba. Seychely mají rozvinutou dopravu, zejména trajekty mezi ostrovy. Možná je zbytečné půjčovat si automobil – silnice na některých ostrovech mají jen několik desítek kilometrů.

Měna: seychelská rupie

Časový posun: + 4 hodiny

Kolekce svatebních šatů

 • Anonymous beauty
 • Be intimate
 • Blessed moment
 • Famosa
 • Female ego
 • Hypnotic night
 • In love
 • Lost in fantasy
 • My aura
 • Paris Amour
 • Pink illusion
 • Pure Glamour
 • Royal obsession
 • Secret station
 • Seduction
 • Sensation
 • Signature
 • Temptation

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky