Zavolejte nám na +420 274 771 217

Havaj

Lákají Vás svatby v exotice?

Neexistuje místo, které by bylo zahrnováno větším množstvím nadšených ohlasů. Hawai je vysněným místem pro samotný svatební obřad nebo jen jako klasická dovolená u moře, líbánky nevyjímaje. Svatba na Hawaii bývá oblíbená pro svěží prostředí s květinovým vzduchem, který přímo elektrizuje a nabíjí energií. Co se týče svatby v exotice, je Hawai to pravé místo. Vyberte si pro svůj velký den jeden z osmnácti ohromujících ostrovů z celého Havajského souostroví! Ať už svatba nebo dovolená u moře (líbánky) na Hawai se nezapomenutelně zapíše do rodinné kroniky. Dýchejte zhluboka a užívejte si Vaší svatby v exotice. Svatba na Havaji znamená jen to nejlepší!

O Hawai

Hawai se svým hlavním městem a centrem dění, Honolulu, které je oblíbeným místem právě pro svatby, náleží ke Spojeným Státům Americkým jako jejich padesátý stát. Tato dovolená u moře (líbánky také) láká tisíce návštěvníků ročně. Turistický ráj vzniknul díky sopečné aktivitě: splynuly dva vulkány. Jeden z nich je nejvyšší horou světa, neboť rozdíl od vrcholku k úpatí je ještě větší než u Mount Everest. Nejnižší bod se však nachází 5500 metrů pod mořskou hladinou. Sopka Mauna Kea se nyní nachází v období klidu, naopak druhý vulkán Mauna Loa patří mezi ty nejaktivnější na Zemi. Dovolená u moře a to i svatba na Havaji zde tak získává nádech adrenalinu i skvělé podívané. Věřte, že stojí za to tyto krásy vidět na vlastní oči. Toužíte po skvělé prožití Vaší svatby v exotice? Hawai Vám Vaše sny splní!

 

Možná trochu úsměvným faktem z ostrova je pojmenování tamějších silnic. Ty nesou označení „mezistátní,“ ačkoliv Hawai s žádným státem nesousedí.

Ostrov vyniká i svou rozmanitostí. Na jednu stranu tropický ráj pro zástup turistů, na druhou stranu pak nádherná krajina, jež zahrnuje savany i sníh na vrcholcích hor. Svatba na Havaji - dovolená u moře a líbánky tak dostávají zajímavý ráz, je na Vás v jaké části ostrova svůj vysněný obřad, jako součást Vaší vysněné svatby v exotice, uspořádáte.

Co se týče slavných osobností, jasnou jedničkou je americký prezident Barack Obama, jež zde má své rodiště. Kromě rekreantů sem každoročně míří i zamilované dvojice. Láká je nejen dovolená u moře (líbánky), ale hlavně možnost originálního svatebního obřadu. Svatba Havaji slibuje opravdový zážitek. Svatby v exotice nejsou jen módním trendem, nýbrž neopakovatelným zážitkem.

Už z okénka letadla můžete sledovat, jak zvláštním místem je Hawai. Smaragdové vody obklopující pláže se zlatým pískem dávají tušit nebývalý zážitek, který bude součástí Vaší dokonalé svatby. Těšte se pozdější poznání místního duchovního života, která intenzitu zážitku ještě více podtrhne. Čeká na Vás mnoho aktivit, atrakcí a kulturních akcí – ostatně tak má dovolená u moře vypadat. Mohlo by se zdát, že Hawai je tropickým rájem se spoustou turistů, ovšem tak to není, je dokonalým místem pro svatby v exotice a patří mezi nejlepší místa pro svatbu.

Co Vás na ostrově čeká?

Svatba na Havaji se často koná v nejnavštěvovanějších destinacích -  na pobřeží Napali, Waikiki Beach, pláži Papohaku, zálivu  Hulopoe s přátelskými delfíny, na Haleakala a v Hawaiském národním parku. Ať se rozhodnete navštívit cokoliv, Vaše volba rozhodně nebude špatná. Každé místo leží na jiném ostrově (Kuai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui, Hawaii`s Big Island), a má své kouzlo. Přesně takové, jaké je pro svatby v exotice potřeba. Dovolená u moře (líbánky) jako z pohádky Vás čeká na každém z těchto ostrůvků. A nezapomeňte: Užívejte si!

Hned při začátku Vaše svatba na Hawaii Vás čeká chytlavé dobrodružství na letišti v Honolulu, vstupní bráně na Ostrovy. Poté se připravte na vlnu energie, díky níž si budete moci užívat všeho, co Hawai nabízí!

Roční období se střídají pouze dvě (zima/léto) a teplota je konzistentní – odchylka se pohybuje v rozmezí čtyř stupňů, přičemž v zimě se ta průměrný pohybuje kolem 25°C. Nad obdobím pro svatební den tedy není nutno přiliš si lámat hlavu. Pro milovníky tepla a tudíž i pro svatby v exotice jako stvořené. Nemusíte se však jen válet na pláži, svatba na Havaji nabízí mnoho možností. Dovolená u moře, líbánky rozhodně také nebudou nudné.

 

Pokud hledáte golfové nebe, jste na Hawaii správně. Na každém z ostrovů si užijete jiné hřiště, rozdílné podmínky a odlišný terén. Milovníci golfu si přijdou na své a obohatí se nejen o cenné zkušenosti, ale také o zážitky.

Vaše svatba na Havaji musí být krásná! Pro dokonalost Vaší svatební hostiny doporučujeme využít zdejších specialit: maso z dobytka pasoucího se na náhorních plošinách, ovoce a zeleninu rostoucí v sopečné půdě a nesmíme zapomenout samozřejmě ani na ryby. Dovolená u moře je vždy i o poznávání místních jídel. Zdejší kuchaři dosahují světového věhlasu a zrovna pro Vás mohou připravit exkluzivní svatební menu, které přímo vyžadují. Využijte i Vy místního pohostinství, k užití pořádné svatby v exotice místní pochoutky jistě patří.

Jako svůj domov mají od prosince do května keporkakové. Velryby absolvují předlouhou cestu až z Aljašky, aby mohly tyto měsíce strávit právě ve vodách Hawaie. Svatba na Havaji tak může být plná sledování právě tohoto přírodního úkazu v přímém přenosu. Velryby patří na seznam ohrožených druhů, a proto mějte oči na stopkách. Dovolená u moře (líbánky) na Hawai neznamená jenom uspořádání svatby v exotice, ale znamená i skvostnou podívanou!

 

Akčně můžete strávit čas i na surfu. Marně byste hledali místo vyhlášenější surfováním. Pohodové tóny hudby linoucí se po plážích nechají málokoho chladným a tak se nejen „domorodci,“ ale i turisté vrhají vstříc rozbouřenému moři. Konkrétně pláž Waikiki je místem surfu zaslíbeným. Vlny si však užijete na každém ostrově. Skvělá dovolená u moře + líbánky pro milovníky adrenalinu i pro netradiční svatby v exotice! Svatba na Havaji nabízí tolik možností, tak proč jich nevyužít?

Další tipy

Při plánování výletů by se nemělo zapomínat na plantáže Tara. Ty byly pravděpodobně osídleny jako první a stalo se tak cíleně: výprava z Markéz s sebou vezla rozličné druhy rostlin, které tu byly vysazeny.

Svatba na Havaji by se neměla obejít bez výletu na ostrov Kauai, kde se nachází údolí Kalalau, na něž je výhled i z výše zmíněných plantáží. Z pohledu na přírodní scenérii se tají dech a také patří mezi místo oblíbené pro fotografy. Jedná se totiž o místo, kde se vodní hladina setkává s nebem. Tato podívaná by se určitě měla stát součástí Vaší svatby v exotice. Hawai tedy není jenom dovolená u moře, ale dovolená mezi nebem a mořskou hladinou.

Pozornosti by neměly ujít ani vodopády.  V části ostrova, kde často prší, jich najdete dostatek. Mezi ty nejkrásnější patří Rainbow Falls. Je pětadvacet metrů vysoký a nabízí úchvatnou podívanou.

Dovolená u moře - líbánky nemusí znamenat jenom lenošení na pláži, ale i mnoho zážitků, které se Vám nikdy nevymažou z paměti. Svatba na Havaji Vás svou senzačností úplně pohltí!

Praktické informace

Aby se svatební obřad, který bude součástí Vaší svatby v exotice na tomto romantickém ostrově, povedl je nutno mít všechny dokumenty přeložené do anglického jazyka a zaslány s předstihem. Kromě rodného listu vyžaduje legislativa také žádost o vydání povolení ke sňatku (formulář s osobními údaji), což není nijak obtížné získat.

Na ostrov je nutno dorazit alespoň dva dny před ceremoniálem. Musíte stihnout navštívit místní úřad a schválit výzdobu.

Svatba na Havaji má to být skvělá dovolená u moře + líbánky a nemusí Vás strašit ani následné starosti s administrací.

Svatba na Havaji – dokumenty: pro české úřady je sňatek platný, nutností je jen ověření oddacího listu. Ten by měl být opatřen Apostilou a přeložen do češtiny státním notářem. Na příslušné matrice pak vytvoří zápis o uzavření sňatku. Z byrokracie ale nemusíte mít zbytečné obavy. Rádi totiž vše okolo Vaší svatby v exotice zařídíme za Vás. Vy si jen užívájte nezapomenutelné okamžiky. Vaše svatba v zahraničí se už nebude opakovat!

Obavy nemusíte mít ani o to, kam složíte hlavu. Na Hawai míří každoročně davy turistů a tomu jsou přizpůsobeny i ubytovací kapacity. Naleznete zde všechny druhy ubytování od hostelů až po hotely zářící luxusem. Nechybí apartmány, bed&breakfast, lázně, ani campy. Záleží jen na Vás, jestli si chcete dopřát luxus nebo spíše dobrodružný pobyt. Pro svatby v exotice by v exotice jsou připraveny i speciální svatební apartmány.

Bude to zajisté nádherná svatba na Havaji! Hlavně si velký den užijte.

Časový posun: tato Vaše dovolená u moře (líbánky), ať je či není součástí Vaší svatby, při cestě na Hawai se vrátíte v čase o 12 hodin. Údaj se týká hlavního města Honolulu, kam s největší pravděpodobností usednete na palubě letadla.

Měna: jelikož se jedná o stát USA, měnou je zde americký a také hawaiský dolar.

Doprava: Kromě letadla můžete na ostrov dorazit lodí. Tato možnost je však limitovaná a kapacity jsou omezené. Po ostrově se dá pohybovat veřejnou dopravou, pomocí taxi či vypůjčeným automobilem. Mezi jednotlivými ostrovy funguje lodní doprava, s jejím využitím bude dovolená u moře + líbánky opravdu bezchybná.

Hlavní město: Honolulu leží na ostrově Oahu. Vaše svatba na Havaji by se neměla bez těchto krás obejít. Název úžasného moderního města pochází z původní řeči a znamená „Chráněnou zátoku.“ Jako celé ostrovy se nachází v tropickém podnebí a průměrná teplota je zde kolem 29°C. Právě k hlavnímu městu patří slavná pláž Waikiki jako stvořená pro svatby v exotice. Nachází se tu dvě letiště, přičemž to menší z nich se používá spíše pro soukromé nebo vojenské účely.

Zdravotní péče: Nemocnice na každém z ostrovů poskytnou návštěvníkům standartní péči. Ta v Honolulu se může chlubit mnoha odborníky a nejmodernějším vybavením. Svatba na Havaji je jako každá jiná cesta za hranice našeho státu, takže nezapomeňte na zdravotní pojištění!

Jazyk: úředním jazykem je Hawaiština, v současnosti už poměrně ohrožená. Mluví jí jen malé procento starších obyvatel. Svatba v zahraničí ale může být vedená i v angličtině. Takže Vaše dovolená u moře + líbánky na Hawaii by neměla být ohrožena jazykovou bariérou.

Ještě se bojíte nádherné a geniální svatby v exotice?

Nabídka:
Havaj, Kauai
hotel The St. Regis Princeville Resort *****

Délka dovolené: 14 dní 
Počet cestujících: 12 

Popis:
Krásná svatební dovolená pro ženicha s nevěstou, s 10 svatebčany, svatebním obřadem na nádherné bílé pláži a následné party na pláži v uzavřené společnosti. Dokonalou atmosféru umocní květinová výzdoba z orchideí, a věnce na krk pro všechny zúčastněné. Tento den a celý pobyt se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem na celý život.
Cena zahrnuje pro všechny svatebčany letenky, transfery, ubytování s polopenzí v úžasném pětihvězdičkovém resortu St. Regis. Je možné upřesnit počet svatebčanů, možnosti svatby, párty na pláži, doprovodné programy, apod.
Cena nezahnuje pojištění.

Cena: 675.000 Kč

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!