Zavolejte nám na +420 274 771 217

Trinidad a Tobago

Patří mezi Vaše sny svatba v Karibiku? Pak svatba na jednom z ostrovů Trinidadu a Tobago - svatební obřad zde bude tou nejlepší volbou. Celkově karibská oblast nabízí historii, kulturu a přírodní rozmanitost jako žádné jiné místo. Stát při severním pobřeží Jižní Ameriky však nabízí i bohatý společenský život, jež Vás vtáhne do svého běhu. Svatba v Karibiku, to bude jedna velká nekončící romantika! Dva ostrovy totiž slibují dvojitou porci zážitků!

Trinidad a Tobago nejsou jen dva velké ostrovy, celkem je jicht totiž třiadvacet a je na nich spousta míst, kde se může odehrát Vaše originální svatba v Karibiku. Rovinatá krajina se vyznačuje krásnými plážemi a na jihu korálovými útesy. Kolem pláží ale musíte dát pozor na bažiny, jež se rozkládají na mnoha místech. Většinu plochy ostrovů pak zabírá deštný prales.

Historie místa je opět poznamenána nejvíce zámořskými mořeplaveckými cestami, kdy o ostrovy jevily zájem všechny čtyři největší mocnosti. Jako první ostrov obsadili Britové, a protože původní obyvatelé byli zničeni dovlečenými nemocemi, museli je nahradit Afričany. Ani ti ale v současnosti nejsou na ostrově většinou, početnější skupinou jsou Indové, kteří na ostrov zamířili po zrušení otroctví. Do mixu kultur přispěli i Číňané, běloši a míšenci a proto má ostrov jedinečný ráz, kdy vedle křesťanského kostela narazíte třeba na mešitu. I takovou kulisu může mít Vaše svatba v Karibiku. Trinidad a Tobago = svatební obřad jako žádný jiný!

Země patří v Karibské oblasti mezi ty dobře prosperující, a to zejména díky těžbě ropy. Každoročně sem míří spousty turistů a místní se podle toho zařídili. Kromě spolehlivé dopravní sítě jsou samozřejmostí i luxusní hotely, apartmány s krásným výhledem i stylové ubytování v soukromí. Ideálně by měla být svatba v Karibiku naplánována v rozmezí prosince až dubna, kdy bude nejpříznivější počasí. Avšak svatba v Karibiku se může uskutečnit kdykoliv, protože teploty se drží vysoko po celý rok.

 

První kroky pravděpodobně uskutečníte na letišti v hlavním městě situovaném na severozápadě ostrova. Tím je Port of Spain s více než 300 tisíci obyvateli. Možná Vás na první pohled překvapí moderními budovami a tím, že ulice nejsou přecpány lidmi (v samotném městě žije totiž jen kolem 50 tisíc obyvatel).

A jaká lákadla nabízí Trinidad a Tobago pro turisty?

Svatba v Karibiku nemusí být jen o relaxaci na pláži, aktvit se zde totiž najde celá řada. Kupříkladu proslulý karneval. Za zábavou v záplavě pestrých kostýmů a hudby sem míří vždy lidé ze širokého okolí. Zván je každý, kdo si chce užít pořádnou párty!

Co se týče sportu, svatba v Karibiku může být obohacena hlavně o golf. Parťákem Vám budou úžasné scenérie, jež jsou k vidění jen na místních kvalitních hřištích. Vybrat si můžete z několika míst. Ne nadarmo míří do Karibiku milovníci golfu z celého světa. Samozřejmě nechybí ani možnost poznávat podmořský svět.

Pokud dáváte přednost pasivnímu sportu, pak vězte, že mezi populární sporty patří kriket, pozemní hokej, fotbal, rugby a volejbal. Nelekejte se ani v případě, že kolem Vás bude někdo stále běhat. Místní vytrvalci patří mezi světovou špičku!

Užít si můžete i plavby na jedné z luxusních výletních lodí. A vůbec – nejstylovější svatba v Karibiku by jistě byla na jedné z takových lodí. To by byl Trinidad a Tabago svatební obřad, jak má být! Pokud nebudete mít moře stále dost, vyplout můžete i na ryby.

Jaká by to byla svatba v Karibiku, kdybyste neochutnali něco z místní kuchyně. Jak zní oblíbené heslo: „Z ostrovů nikdy neodjedete hladoví.“ Jakmile dojíte, už budete přemýšlet, co si dáte jako další chod. Vybrat si můžete mezi moderními podniky nebo staveními s podivným exteriérem, o to ale chutnějším jídlem. V tom se odráží bohatá historie mnoha národů: africký vliv lze poznat v dušeném mase a hovězích polévkách, s Indy přišlo curry a nechybí ani vliv Čínských pokrmů. Na své si přijdou i gurmáni, kteří při návštěvě nesmí vynechat vyhlášenou pasáž restaurací v hlavním městě. Mezi místní speciality patří pečený žralok, pepřová omáčka, na stolech nechybí ovocné saláty, ryby a divočina. 

Svatba v Karibiku může být ovlivněna i místní kulturou. Do obřadu ji můžete vnést ve formě tradiční hudby, kde hraje dominantní roli tamburína a housle. Objevovat můžete i tradiční tance. Na ostrovech jsou populární i duchovní písně. Mezi příjemné zvyklosti patří dávání dárků nevěstám a zkouška síly ženichů.

Svatby v úžasné atmosféře

Celkově svatby probíhají v neopakovatelné atmosféře. Ulice lemují pánové oblečení do fraků, na hlavách cilindry a na rukou bílé rukavičky. Dámy oděné v šatech připomínajících 18. a 19. století jim v eleganci více než sekundují. Svatba v Karibiku bývá velkolepou oslavou, stejně tak Trinidad a Tobago svatební obřad.

Nejen svatba v Karibiku, ale i líbánky, je možno strávit na ostrovech Trinidad a Tobago. Čisté pláže, nedotčený deštný prales, historické pevnosti a moderní hotely. Tam všude může proběhnout příjemný obřad. Mezi ty netradiční místa, kde se může svatba v Karibiku konat pak rohodně patří podmořský svět!

S potřebnými dokumenty si nemusíte lámat hlavu, to za Vás zařídíme my. Poradíme Vám i s výběrem nejvhodnějšího termínu a místo pak vybereme dle Vašich přání a požadavků.

Praktické informace

Česká republika nemá na ostrovech velvyslanectví, obrátit se ale můžete na některé ze států Evropské unie.

Svatba v Karibiku má i své stinné stránky, ovšem není jich mnoho. Největší kaňkou na pověsti ostrovů, a to především ve větších městech, je vysoká kriminalita.

Doprava: V zemi se jezdí po levé straně. Pokud se budete chtít po ostrově pohybovat vypůjčeným automobilem, pak vězte, že Vám musí být více než 25 let. Taxíky mají často podobu minivanů a lze je využít i na celodenní výlety. Cenu však nezapomeňte dohodnout dopředu. Rozvinutá je i autobusová doprava, mezi ostrovy pak samozřejmě lodní.

Na cestu trvající 30 dní nepotřebujete vízum, pokud se hodláte zdržet déle, bude nutné si vízum pořídit.

Zdraví: aby nebyla svatba v Karibiku poznamenaná nepříjemnými zdravotními neduhy, doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B, břišními tifusu a vzteklině. Při samotném pobytu pak dbejte na hygienu, především mytí rukou.

Časové pásmo: UTC -4 hodiny

Měna: platidlem je zde trinidadský dolar

Úřední jazyk: na ostrově se mluví anglicky a turisté se tak domluví bez problémů

Svatba v Karibiku je netradiční, ovšem bude také jenom jednou za život. Abyste si ji náležitě užili, s důvěrou se obraťte na nás a zařídíme vše potřebné.

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky