Zavolejte nám na +420 274 771 217

Itálie - svatba v Římě

Chcete zažít něco nádherného? Tím pádem je pro Vás svatba v Římě tím pravým! Existuje snad něco krásnějšího než město měst Řím? Svatba zde je velkým lákadlem a naše svatební centrum Le Rêve Vám ji nabízí a to přímo na stříbrném podnose. Užijte si svůj den v nádherném prostředí Říma a to bez stresu! Svatba-Řím je tu jen a jen pro Vás!

Svatba v Římě znamená popíjení lahodného italského vína či ochutnávání místní delikatesní kávy v jedné z nádherných kaváren a pozorování světa z toho nejkrásnějšího úhlu. Řím = svatba plná romantiky, jenž se Vám nevymaže nadosmrti z paměti! Neexistuje nic honosnějšího než římská svatba! Řím nabízí totiž tolik možností, o kterých se Vám ani nezdálo!

Řím jakožto město měst existuje jako moderní, atraktivní a kosmopolitní místo již několik staletí. Svatba v Římě je ohromující a svou dokonalostí pohltí i Vás, protože umožňuje spatřit kombinaci starého a moderního, renesance a baroka, a také chuť dychtivosti a citlivého smýšlení. A kde se může konat Vaše svatba? Řím nabízí mnoho, mezi nejoblíbenější patří Centro Storico neboli historické centrum, kde je spleť středověkých uliček, jež čekají právě na Vás jako celý Řím. Svatba se může konat i v jedné z elegantních ulic Haut couture. Jak je celosvětově známo, místní pohostinství Vás dostane a to jak chutí, tak designem a láskou s kterou je připravováno.

Svatba v Římě znamená neomezený výběr míst pro svatební obřad. Můžete navštívit známé Španělské schody či prohlídnout si nádherné vily a paláce.

Jaké originální místa dále nabízí Řím? Svatba se může například konat v Termách neboli v Caracallách, což je velmi originální místo, kde se může odehrát Vaše civilní svatba. Řím je plný těchto středověkých lázní a to od těch gigantických až po ty nejmenší. Vaše svatba v Římě se může konat i na jednom z nejkrásnějších míst, které Řím nabízí – u fontány di Trevi, která se nachází uprostřed malého římského náměstí.

 

Tato kašna je zde již stovky let a lidé ji stále jezdí obdivovat. Nebyla by zde nádherná svatba? Řím zde máte úplně na dlani. Navíc legenda říká, že když hodíte dvě mince do fontány, splní se Vám Vaše přání a také to znamená ujištění, že se sem ještě vrátíte. Co dále nabízí Řím? Svatba zde může být i plná tajemství a objevování neznámého.

Svatba v Římě pro mnohé znamená objevování krás St. Peters či Sixtinské kaple. Dalším lákadlem je Velká synagoga, která je známá pro svou krásu architektury a také pro širokou historii judaismu, čím je tato synagoga známá po celé Evropě. Ve všech těchto památkách se může uskutečnit Vaše pohádková svatba. Řím je právem nazýván věčným městem. Ročně navštíví toto velkolepé město kolem 30 milionů lidí a není se čemu divit. Řím + svatba jdou jednoduše ruku v ruce!

Kouzlo Říma spočívá v tom, že přestože se jedná o město moderní, stále si zachovává svou starobylost a historii. Samotné město existuje již od roku 753 př. n. l., kdy bylo založeno Romulem. Poté díky své silné armádě a moudrosti nabíralo na síle, a i díky tomu se zde může dnes konat Vaše svatba v Římě. Ve své nejsilnější době se Řím stal centrem křesťanství a tento post si nadále drží až do dnes, protože právě zde se může konat Vaše křesťanská svatba. Řím nabízí jednoduše vše, protože si takřka vším prošel.

V Římě najdete mnoho památek a uměleckých děl zvučných jmen (Michelangelo, Raffael, Santini, atd.) Co dále nabízí Řím? Svatba na pláži či na moři není výjimkou. Najdete zde ale také mnoho neuvěřitelných kostelů a bazilik.

Vaše svatba v Římě se ale také může konat ve formě symbolického obřadu a to v místě místních romantických hradů, vil či rozsáhlých parků. Každopádně Vás zde čeká úžasná svatba! Řím také nabízí Forum Romanum, kde si můžete vybrat z několika náměstí a romantických zahrad.

Není nic krásnějšího než mít při svém „ano" v zádech Calloseum či Pantheon, a právě tuto krásu nabízí jedině Řím. Svatba se poté může přesunout do jedné z úžasných starých restaurací, kde můžete pozorovat dost často krásné zlacení stěn a římské středověké malířské styly.

Míst, kde se může Vaše svatba v Římě konat, je nespočet, stačí si jen vybrat. Naše svatební centrum Vám vše zajistí a to od letenek, přes ubytování až po Váš dokonalý svatební obřad. Chtějte to nejlepší a to Vám nabízí právě Řím. Svatba v tomto městě Vás dostane, stejně jako místní umění a životní styl. Užijte si i Vy svůj den, protože je to jen a jen Vaše svatba! Řím nabízí víc, než si myslíte! Objevte jeho krásu a dokonalost!

7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

1. Náš servis stojí méně, než kdybyste si svatební oslavu organizovali sami
2. Vaše starosti na naši hlavu
3. Svatební šaty budou vždy tématem mnoha diskuzí, při výběru spolupracujte s profesionály
4. Něco starého, něco nového… něco jiného a výjimečného!
5. Nepodceňujte péči o vaše svatební hosty
6. Neriskujte, využijte síť našich prověřených dodavatelů
7. Vyberte si specialistu moudře, nestresujte se a neztraťte ze zřetele skutečný důvod oslavy vaší lásky

Milá nevěsto, naším cílem je Vám dokázat, že patříme mezi ty nejlepší svatební salony. Praha je naším hlavním sídlem, ovšem poskytujeme veškerou exkluzivitu zákazníkům z celého světa. Snažíme se ukázat, že komfort pro zákazníka není pouze klišé, zaslouží si ho každý a to i Vy. Každá žena si zaslouží být ve svůj den tou nejšarmantnější ženou v bílém. Jsme jedničkou ve svém oboru, protože jsme jiní než ostatní svatební salony. Praha zažije další z vynikajících svateb a oslav lásky, když si vyberete naše svatební centrum! Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte, že i pro Vás jsme tou nejlepší volbou!