Zavolejte nám na +420 274 771 217

Tahiti

Exotické svatby

Romantická představa, která se týká exotické svatby daleko od domova, nemusí být už jen snem. Je jenom na Vás, kterou ze zahraničních destinací si pro svůj velký den vyberete a jak moc se Vám exotická svatba zamlouvá. Co takhle dovolená-svatba, kde si řeknete své „ano“ za šumu vln? Nic není nemožné. A pokud se už jen rozmýšlíte, kam se vydáte za dobrodružstvím, pak nezapomeňte na jedno z kouzelných míst ve Francouzské Polynésii: Tahiti.

Název ostrova v Tichém oceánu by mohl být synonymem pro slovo ráj. Cukrově bílé písečné pláže, bohatá mořská fauna, rozeklané hory a také pestrá historie. Tahiti je ke svatbám přímo předurčené. Svatba na Tahiti není tak vzdálená, jak si možná myslíte. S námi ji máte nadosah. Zajištění exotické svatby je pro nás hračkou. Tahiti - dovolená - svatba jako žádná jiná!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O ostrově Tahiti

Pro Evropany byl ostrov objeven koncem 18. století. Na svědomí to má mořeplavec Louis Antoine de Bougainville. Na ostrově s populací necelých 200 tisíc obyvatel je hlavním městem Papeete a žije v něm přibližně 75% všech lidí a právě v okolí tohoto města se ve většině případů konají exotické svatby. Zbytek ostrova, což však není mnoho, pokrývá deštný prales. Malý ostrov dosahuje ve svém nejširším místě pouhých 45 kilometrů, ovšem co je zajímavější: nejvyšší bod najdete ve výšce 2 241 metrů. Jedná se o horu sopečného původu, což také naznačuje původ celého ostrova. A co dovolená ala exotická svatba? Věřte, že Tahiti je dokonalým místem právě pro exotické svatby.

Svatba zde znamená nádheru, protože celá pevnina obklopená smaragdovým mořem, je na půl cesty mezi Jižní Amerikou a Austrálií už jen podle svého jména evokuje romantiku, pozitivní stav mysli, únik za hranice všedních dnů, ale také dobrodružnou cestu. Kromě samotného ostrova do oblasti Tahiti spadá celkem 118 dalších ostrovů a ostrůvků, jako například Moorea, Bora Bora, Huahine, Raiatea a další mysteriózní místa. Dovolená (svatba snů) či exotická svatba na některém z těchto míst se stane nezapomenutelným zážitkem.

Co Vás na ostrově čeká?

Pomineme-li přírodní bohatství a krásy, pak jsou to rozhodně přátelští obyvatelé. Pozitivní energie z nich vyloženě čiší a poznat to můžete na vlastní kůži. Nejlépe je vystihují slova jako tanec, květiny a hudba. Exotické svatby jsou zde na denním pořádku, a tak jsou na turisty toužící po uzavření sňatku zvyklí.

Svatba na Tahiti to je relaxace a spánek, který si můžete užívat v bungalovech nad lagunami. Jak moc uklidňující může takový odpočinek být snad netřeba dlouze referovat. Ideální hotelový pokoj, když jako ukolébavku posloucháte mořské vlny, že ano?

Svatební cesta do zahraničí může být rovnou spojena s líbánkami. V rámci sladkých dní existuje možnost vydat se na Pacifik na palubě výletní lodi nebo jachtě. Dobrodružené povahy mohou na moře vyplout dokonce s osobní nákladní lodí! Exotická svatba a dovolená (svatba, jak má být) v jednom jsou ideální kombinací.

Lázně nejsou výhradní záležitostí Evropy. I v takových končinách, jakými jsou Tahiti, naleznete místa stvořená pro tuto činnost. Luxusní polynéské lázně slibují omlazení! Proč by se Vaše svatba v zahraničí nemohla zatoulat právě sem? Dopřejte si některou ze zázračných kúr právě v rámci exotické svatby.

Můžete se také ponořit do hlubin a šnorchlováním objevovat úžasný podmořský svět. Pod hladinou se skrývá neuvěřitelně barevný svět. V teplých modrých lagunách objevíte barevné rybky i žraloky.

Exotická svatba znamená pro mnoho párů užívání si sluníčka, ale ten, koho dovolená plná lenošení neláká, ocení možnost zahrát si golf. Může se to zdát jak nudná zábava, co ovšem činí golf na Tahiti zajímavým, je místo, kde se hraje. Jamky se totiž nachází na bývalých plantážích s cukrovou třtinou a na místě palírny. Navštívit můžete i další hřiště, kulisou Vám budiž úchvatné scenérie hor a moře. Vaše svatba za hranicemi může být plná Vašeho oblíbeného sportu, který můžete spolu s partnerem hrát od rána do noci.

Ne nadarmo bývá ostrov Tahiti označován za nejromantičtější místo na Zemi, jako stvořené pro exotické svatby. Dovolená-svatba zde bude nejen úchvatná, ale i romantická!

Praktické záležitosti

V případě, že se Vaše vysněná exotická svatba bude konat právě na Tahiti, pak rozhodně nebudete litovat. Mnohé hotely pořádají tradiční obřady pod palmami a tak dostane Vaše svatba profesionální servis. Svatební den je velkou událostí, proto se neobejde bez řady ceremonií: pár je oddán, představen hostům novými jmény, ruce jsou zality kokosovým olejem. V rámci této exotické svatby nechybí ani požehnání od nejvyššího Boha. Poté už následuje očekávaný průběh: bujaré veselí na počest novomanželů! A Vaše svatební cesta či dovolená + svatba může začít!

První, co Vás při organizaci svatby napadne, je otázka víz. Tu vám pomůže vyřešit francouzský konzulát. Skončilo však už zdlouhavé a obtížné vyřizování formalit souvisejících s civilními sňatky. Dřívější přísná pravidla se uvolnila a dveře pro páry toužící po romantické svatbě jsou otevřeny a exotická svatba je tak na dosah ruky. Zatímco dříve bylo Tahiti destinací vhodnou maximálně pro obnovení svatebního slibu, dnes se zde můžete stát právoplatnými manželi prostřednictvím exotické svatby i Vy. Legalizace dokumentů není obtížná, navíc vše zařídíme za Vás a Vaše dovolená = svatba snů může bez problémů začít.

Svatba na Tahiti neznamená obavy, ty nemusíte mít ani u ubytování. Všechny kapacity podléhají přísným požadavkům. Vybírat si můžete samozřejmě z různých zařízení od hotelů a hotelových resortů na plážích, přes penziony na svazích hor, až po ubytování v soukromí uprostřed nedotčené přírody. Oblíbená destinace si zakládá na komfortu a luxusu, což čeká i na Vás, ať už se rozhodnete na dokonalém ostrově uzavřít manželství nebo strávit romantické líbánky. Pro případ exotické svatby si lze zamluvit i speciální svatební apartmán. Dovolená spojená s obřadem bude dokonalým relaxem. Exotická svatba znamená požitek pro všechny Vaše smysly. Vaše svatba tak dostane okázalý komfort, který si zasloužíte.

Časový posun: Exotická svatba na Tahiti také znamená, že se vrátíte o 11 hodin zpět. Na některých dalších ostrovech je třeba přičíst další půlhodinu. V létě, kdy se ve střední Evropě mění čas, činí posun dokonce 12 hodin.

Doprava na ostrově: jako všude jinde, nejlevněji vychází hromadná doprava, kterou tu obstarávají autobusy. Hluboko do kapsy pak sáhnete, pokud si objednáte taxi, které se prodraží i na krátké vzdálenosti. K doladění Vaší exotické svatby je možné i zajistit speciálně zdobené a dekorované vozy.

Měna: Dovolená (svatba nevyjímaje) je vždy o penězích. Oficiálním platidlem na Tahiti je Centrální pacifický Frank. Akceptovány jsou také kreditní karty a cestovní šeky. Kurz vůči Euru se pohybuje kolem 119.332 XPF za jedno Euro. Peníze lze měnit ve směnárnách, bankách a větších mezinárodních hotelích. Exotická svatba pouze s kreditkou už není jenom snem.

Hlavní město: Papeete leží na ostrově Tahiti a je centrem celé Francouzské Polynésie. Celoročně se zde teplota pohybuje kolem 27°C, což je ideální teplota pro exotické svatby.

Zdravotní péče: pokud se Vám nevyhnou zdravotní trable, pak místní nemocnice a zdravotnická zařízení můžete navštívit bez obav. Vysokou úroveň zajišťují přísné hygienické kontroly. Svatba by se Vám mohla výrazně prodražit, pokud byste neměli uzavřené pojištění. Vaše exotická svatba musí být přece dokonalá dovolená, nezapomínejte ve shonu na tyto velice důležité detaily.

Jazyk: francouzština, tahitština.

Pro uzavření sňatku potřebujete stejné náležitosti jako v České republice. S nimi se však zabývat nemusíte, o vše se postaráme my. Vy si užijte své exotické svatby!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky