Zavolejte nám na +420 274 771 217

USA - Las Vegas

Svatba v Las Vegas

 • Příprava a plánování průběhu svatby v Las Vegas
 • Pomoc při zajištění hotelu a letenek
 • Přítomnost českého svatebního koordinátora v době pobytu v Las Vegas
 • Civilní svatební obřad v Las Vegas – zajištění pronájmu kaple
 • Zajištění oddávajícího
 • Zajištění svatební hudby
 • Zajištění svatebního cerfitikátu před obřadem
 • Administrativní poplatky v místě obřadu
 • Asistence s úředními dokumenty v USA
 • Vizážistka v den svatebního obřadu na hotel
 • Kadeřnice v den svatebního obřadu na hotel
 • Zajištění svatebních květin (květiny pro nevěstu, korsáž pro ženicha)
 • Zajištění přepravy snoubenců z hotelu do kaple (limuzína)
 • Fotograf svatby
 • Rezervace svatební hostiny v restauraci
 • Zaslání oddacího listu do ČR
 • Rozvrh časového harmonogramu v den sňatku
 • Neomezené kontakty

Tipy pro výlety po západním pobřeží USA

45 000 Kč
Otevřít

Svatby v Las Vegas

Řekněte sami, co je úchvatnějšího než svatba v Las Vegas? Na světě je totiž jen jediné místo, které si během pár let získalo image, že se zde dá rychle vdát či oženit a přitom si užít spoustu luxusu. Svatba ve Vegas znamená příchuť dobrodružství a hráčské dychtivosti. Jaká zde může být svatba? Vegas nabízí spoustu zajímavostí, můžete se zde například vzít tak rychle, že ani nemusíte vystoupit z auta.

Las Vegas také bývá nazýváno městem hříchu, ovšem uznejte sami, koho z Vás svatba v Las Vegas někdy nelákala? Statistiky hovoří jasně, ročně se zde oddá více jak 157 tisíc párů. Svatba ve Vegas je tedy velkým lákadlem a její popularita stále roste. Proč si trochu neokořenit událost jménem svatba? Vegas Vám už nyní otevírá svou náruč!

Svatba v Las Vegas pro mnohé znamená přít do vybrané kaple, objednat se a ještě týž den se vzít. Samozřejmě to tak být nemusí, svatba ve Vegas může být plánovaná stejně dlouho jako všechny ostatní svatby kdekoliv na světě. Je to jen na Vás. Ale když se řekne svatba-Vegas, všichni toto většinou chápeme, jako rychlý svatební akt. Ne každý se totiž chce půl roku i více zabývat jedním jediným dnem a raději to chce mít rychle za sebou, a užívat společného života se stejným příjmením. Ve Vegas to funguje velmi jednoduše. Existují zde dokonce kaple, kde se koná i pět svateb za hodinu, což je, uznejte sami, velkolepý výkon. Říkáte si, proč může být svatba v Las Vegas tak rychlá? V Nevadě jsou totiž formality s obřadem velmi jednoduché, neexistuje zde žádné čekání ani krevní zkoušky. Svatba ve Vegas je jednoduchá i v tom, že v každé kapli jsou již připravené svatební šaty, květiny, limuzíny, fotograf, kameraman a dokonce jsou zde k dispozici i světci. A kdy může proběhnout Vaše svatba? Vegas nabízí možnost oddání kdykoliv, tedy celých 24 hodin denně!

Každého především zajímá, kolik svatba v Las Vegas stojí a zda je na úrovni. Je to jen a jen na Vašem uvážení, jak bude Vaše svatba v tomto úchvatném městě hazard vypadat. Jediné co potřebujete je mít u sebe pas, trochu peněz a Vás dva, o ostatní se starat nemusíte! Neexistuje tedy nic jednoduššího než svatba ve Vegas. Vegas nabízí krom známých kasin a rušného života i mnoho dalšího. Když se řekne rychlá svatba, Vegas je to první, co každého napadne, ale město Las Vegas má bohatou historii. Rafael Rivera kdysi dávno ve zdejším pustém údolí objevil zásoby vody a celou oblast nazval Las Vegas, což ve španělštině znamená „Louky". Ovšem tím pravým Las Vegas, které známe dnes, se město stalo v roce 1931, kdy byl přijat zákon legalizující ve státě Nevada hazardní hry a došlo k zahájení stavby přehrady na Hoover Dam. Toto gigantické dílo měří do šířky 430 metrů a do výšky 23 metrů a může být tím dalším místem, které Vás po Vašem „ano" může čekat. Svatba v Las Vegas byla již od začátku velmi originální. O deset let později tedy v roce 1941 se v Las Vegas usídlil Bugsy Siegel, který bývá nazýván otcem Las Vegas, který v zde otevřel první velké kasino Flamingo a tak se roztočil nekonečný kolotoč plný her a peněz.

Dnes je Las Vegas nejrychleji rostoucím městem Ameriky a současně také turistickou atrakcí číslo jedna. V posledních letech navštěvuje každoročně toto město kolem 35 milionů návštěvníků a předpokladem je, že se toto číslo bude nadále zvyšovat. Svatba ve Vegas je velkým lákadlem, i protože se zde tvrdí, že v Las Vegas je tolik památek, které napodobují ty evropské, že se v podstatě nevyplatí ani do Evropy létat. Vaše svatba v Las Vegas se tak může konat u benátského kanálu, ze kterého můžete pozorovat například Eiffelovu věž či další rozlišné evropské památky.

Svatba-Vegas = třpyt, show, mnoho koncertů, hazardu a dalších zajímavostí, které Vás dostanou do kolen. Las Vegas ožívá až v noci a čeká Vás zde mnoho zajímavostí, o kterých se Vám ani nesnilo! Nejznámější je tzv. Strip, kde najdete všechny důležité hotely a kasina. Můžete zde například vidět živé lvi za sklem a to v jednom z největších hotelů na světě MGM Grand. Nebo se můžete skočit podívat na jedno z pirátských představení v Treasure Island či můžete zajít obdivovat římskou architekturu do Caesarova paláce. Mezi další zajímavosti patří určitě Mandalay Bay, kde se dostanete do podmořské říše, kde v mohutném akváriu kolem Vás budou díky skleněnému tunelu plavat žraloci a další vodní živočichové. To vše na jediném místě nabízí jenom Las Vegas!

Svatba ve Vegas také znamená nákupy. Najdete tu promenády, které jsou plné obchůdků. Najdete v nich samé luxusní značky prvotřídní kvality. Nakupování Vám jistě zabere celý den, jelikož zde jsou snad všechny typy obchodů, které jste kdy viděli či o nich alespoň slyšeli. Do tohoto živého ruchu může patřit i Vaše svatba! Vegas je ovšem město stálých změn a pokroků. Stále se tu otevírají nové a nové hotely a nákupní centra. Oproti tomu mnoho starých hotelů a obchodů stále zaniká. Las Vegas je město, které je stále v pohybu a to, co je dnes, nemusí být zítra vůbec pravda.

Svatba v Las Vegas pro Vás znamená časový posun 9 hodin. Ještě stojí za upozornění, že přímý let Praha - Las Vegas v dnešní době ještě neexistuje. Co je ale lákadlem pro mnoho párů, které láká svatba ve Vegas? Nejspíše i to, že se odtud můžete vydat ihned na nádhernou svatební cestu. Všechny nádherné národní parky jako je Grand Canyon, Bryce Canyon, Zion, Death Valley či jezero Lake Mead nebo Lake Powell jsou jen pár hodin cesty. Ti, co chtějí něco exotičtějšího, nasednou jednoduše na letadlo a odletí na Havajské ostrovy, které jsou také, co by kamenem dohodil.

Jak by měla vypadat Vaše svatba? Vegas může být i velmi romantickým místem, vše záleží na Vašich přáních, které máte. Stačí je jen vyslovit a naše svatební centrum Le Rêve se o vše postará! Vaše svatba v Las Vegas může být i klidná, ale špetka místní rozmanitosti Vám jistě neuškodí! Návštěvníky města lákají úžasné rozmanité noční show, jež předvádějí světoví umělci zvučných jmen. Také není tajemstvím, že v Las Vegas je možno během jedné noci pohádkově zbohatnout, ale také ztratit úplně všechno.

Nezapomeňte, je to jen Vaše svatba! Vegas nabízí mnoho úžasných zážitků! Inspirujte se a udělejte si denní či noční výlet helikoptérou nad tímto úžasným městem či se proleťte až nad Grand Canyon! Poznejte nepoznané! Svatba v Las Vegas je tu pro Vás a nabízí vše, co si jen zamanete! Uvidíte zde úžasné prostory i úžasné lidi. Svatba ve Vegas je tím pravým i pro Vás, ať jste milovníkem kasin a hazardu či nikoliv! Záře města hříchů Vás dostane a stane se pro Vás nezapomenutelným zážitkem! Vsaďte si na Las Vegas i Vy!

Plánování Vaší svatby a organizace

každý detail je důležitý, aby vše bylo nakonec perfektní

Nejlepší nabídka svatebních míst Chcete luxusní limuzínu Svatby v zahraničí podle vašich přání Vytvořte si své svatební stránky